Jevišovice, kemp, 3x chatka, restaurace, pozemek 8098m2

Prodej komerčních prostor Jevišovice

PRODÁNO / PRONAJATO

AE444M015

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme velice zajímavý a udržovaný kemp. Areál je oplocený o celkové ploše 8098m2 a rozprostírá se ve stínu starých borovic. Dominantou je velká dřevem obložená budova, sloužící jako..

Exkluzivně nabízíme velice zajímavý a udržovaný kemp. Areál je oplocený o celkové ploše 8098m2 a rozprostírá se ve stínu starých borovic. Dominantou je velká dřevem obložená budova, sloužící jako restaurace s krytým posezením, zajímavě řešeným barem, přípravnou a kuchyní. Restaurace má kapacitu 80 osob, terasa 40 osob.
Z kuchyně vejdeme do místnosti, kde je chladící a narážecí zařízení. Z restaurace sejdeme do salonu s barem pro 60 osob, následuje koupelna s rohovou vanou a WC pro majitele.
Objekt je vhodný k pořádání kulturních akcí, vzhledem k technickému a hygienickému zázemí až pro 560 lidí.
Kuchyně je uzpůsobena k vaření jak hotových jídel, tak i minutek. V restauraci jsou toalety dámské i pánské. Další toalety včetně sprch se nacházejí v areálu v malinkých chatičkách, aby ladily s ostatními budovami v areálu. Tři chaty je možné využít k ubytování jejich kapacita je 5 až 6 osob. Vytápění je zajištěno krbem a kamny na tuhá paliva, ohřev vody pak vyhledávanými, úspornými, solárními panely.
Restaurace je zděná s dřevěnou nástavbou a je zkolaudovaná. V kempu je dětské hřiště.
Terén je členitý, což dodává místu zvláštní kouzlo a pořádané akce jsou vyhledávané, protože je zde vyžití pro děti, dospělé, dospívající i seniory.
Další výhodou je vrtaná studna /28m/ ve skále, celá restaurace a jedna chatka je zateplená a je vyřízené stavební povolení na stavbu bytu o velikosti 6x16m nad restaurací, včetně projektové dokumentace. Parkovat můžete na vlastním velkém vyasfaltovaném parkovišti.
Pro více informací kontaktujte makléře, který Vám poví o možnosti financování. Je zde možno i převzít stávající hypotéku u spořitelny.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: AE444M015
Okres: Znojmo
Obec: Jevišovice

Makléř

Lenka Buršíková
1. LEVEL - REALITNÍ MAKLÉŘ

Lenka Buršíková
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka MORAVSKÝ KRUMLOV
, 672 01  Moravský Krumlov
Prodej komerčních prostor v lokalitě Jevišovice, okres Znojmo - obrázek č. 1
Prodej komerčních prostor v lokalitě Jevišovice, okres Znojmo - obrázek č. 2Prodej komerčních prostor v lokalitě Jevišovice, okres Znojmo - obrázek č. 3Prodej komerčních prostor v lokalitě Jevišovice, okres Znojmo - obrázek č. 4Prodej komerčních prostor v lokalitě Jevišovice, okres Znojmo - obrázek č. 5Prodej komerčních prostor v lokalitě Jevišovice, okres Znojmo - obrázek č. 6Prodej komerčních prostor v lokalitě Jevišovice, okres Znojmo - obrázek č. 7Prodej komerčních prostor v lokalitě Jevišovice, okres Znojmo - obrázek č. 8

Informace

Kategorie: Ostatní komerční nemovitosti
Lokalita: Jevišovice
Okres: Znojmo
Plocha užitná: 8.098 m²
Plocha pozemku: 8.098 m²
Podlaží umístění: 2
Stav objektu: Velmi dobrý
Budova: Cihlová
Typ domu: Patrový
Umístění objektu: Polosamota
En. náročnost b.: G (PENB nedodán)

Vybavení

Míst k parkování: 5
Parkování: ano
Doprava: Silnice, Autobus
Voda: Místní zdroj
Elektřina: 230V, 400V
Odpad: Septik
Topení: Jiné

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman