Ivančice, bar, herna, kavárna, restaurace

Prodej komerčních prostor Ivančice

PRODÁNO / PRONAJATO

V484M005

Popis nemovitosti

Do nabídky jsme zařadili prodej většího komerčního objektu v Ivančicích. Nyní využíváno jako bar a herna. Tento dům, který je vhodný k podnikání, mohl být využíván také jako restaurace, kavárna nebo..

Do nabídky jsme zařadili prodej většího komerčního objektu v Ivančicích. Nyní využíváno jako bar a herna. Tento dům, který je vhodný k podnikání, mohl být využíván také jako restaurace, kavárna nebo po kompletní rekonstrukci jako sídlo firmy, kanceláře. Dům je dvoupodlažní, s tím, že v prvním podlaží můžete podnikat / 1. podlaží rekonstrukce v roce 2006/ a ve druhém podlaží jsou prostory připravené na rekonstrukci k bydlení – nové trámy, částečná úprava podlah/. Podlahová plocha činí 400m2 a dvorek má výměru 85m2.
Vejde se sem pohodlně 15 automatů. Velký bar, lednička, presovač na kávu zůstávají novému majiteli. V sklepních prostorách můžete provozovat diskotéky. Jsou tu toalety dámské i pánské, prostor pro zaměstnance včetně toalet a sklad. Celý areál je oplocený.
Pokud Vás tato nemovitost zaujala nebo máte další dotazy, pak neváhejte kontaktovat makléře. Rád Vás nemovitostí provede a zodpoví dotazy.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: V484M005
Okres: Brno-venkov
Obec: Ivančice

Makléř

Tatevik Badoyan
3. LEVEL - TOP KLUB

Tatevik Badoyan
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka MORAVSKÝ KRUMLOV
, 672 01  Moravský Krumlov
Prodej komerčních prostor v lokalitě Ivančice, okres Brno-venkov - obrázek č. 1
Prodej komerčních prostor v lokalitě Ivančice, okres Brno-venkov - obrázek č. 2Prodej komerčních prostor v lokalitě Ivančice, okres Brno-venkov - obrázek č. 3Prodej komerčních prostor v lokalitě Ivančice, okres Brno-venkov - obrázek č. 4Prodej komerčních prostor v lokalitě Ivančice, okres Brno-venkov - obrázek č. 5Prodej komerčních prostor v lokalitě Ivančice, okres Brno-venkov - obrázek č. 6Prodej komerčních prostor v lokalitě Ivančice, okres Brno-venkov - obrázek č. 7Prodej komerčních prostor v lokalitě Ivančice, okres Brno-venkov - obrázek č. 8Prodej komerčních prostor v lokalitě Ivančice, okres Brno-venkov - obrázek č. 9

Informace

Kategorie: Ostatní komerční nemovitosti
Lokalita: Ivančice
Okres: Brno-venkov
Plocha užitná: 689 m²
Plocha pozemku: 285 m²
Plocha zastavěná: 200 m²
Podlaží umístění: 2
Stav objektu: Po rekonstrukci
Budova: Cihlová
Typ domu: Patrový
Umístění objektu: Centrum obce
En. náročnost b.: G (PENB nedodán)

Vybavení

Míst k parkování: 4
Parkování: ano
Telekomunikace: Telefon, Internet
Doprava: Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Elektřina: 230V, 400V
Plyn: Plynovod
Odpad: Veřejná kanalizace
Topení: Ústřední plynové

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman