Boskovice – komerční prostory, 136 m2

Prodej komerčních prostor Boskovice

PRODÁNO / PRONAJATO

DA468BL002

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k prodeji komerční prostory k podnikání o celkové ploše 136 m2. Prodejna se nachází na kraji města nedaleko nemocnice směrem na hl. silniční tah Brno – Svitavy s možností..

Exkluzivně nabízíme k prodeji komerční prostory k podnikání o celkové ploše 136 m2. Prodejna se nachází na kraji města nedaleko nemocnice směrem na hl. silniční tah Brno – Svitavy s možností parkování před objektem na prostorném parkovišti s možností přikoupení garáže. V současné době je zde fungující lékárna s veškerým vybavením a kancelářskou technikou. Prostory byly kompletně zrekonstruovány v roce 2003. Po vybourání příček je možno získat prostor 45 m2. Výška stropu ve skladu je cca 5m. Prostory pro 4 kanceláře (7 m2, 12 m2, 8,5 m2, 5 m2) + příslušenství: chodba, komora, sprcha, WC. Samostatný zadní vjezd pro zásobování (současně 2 nákladní auta). Město Boskovice disponuje veškerou občanskou vybaveností.
Na Vaši nemovitost Vám do 14-ti dnů vyřídůme hypotéku s nejnižší úrokovou sazbou na trhu a to již od 3%. Pro nezávazný výpočet hypotéky nás neváhejte kontaktovat.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: DA468BL002
Okres: Blansko
Obec: Boskovice


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BLANSKO
Sadová 149/2, 678 01  Blansko
Prodej komerčních prostor v lokalitě Boskovice, okres Blansko - obrázek č. 1
Prodej komerčních prostor v lokalitě Boskovice, okres Blansko - obrázek č. 2Prodej komerčních prostor v lokalitě Boskovice, okres Blansko - obrázek č. 3Prodej komerčních prostor v lokalitě Boskovice, okres Blansko - obrázek č. 4Prodej komerčních prostor v lokalitě Boskovice, okres Blansko - obrázek č. 5Prodej komerčních prostor v lokalitě Boskovice, okres Blansko - obrázek č. 6Prodej komerčních prostor v lokalitě Boskovice, okres Blansko - obrázek č. 7Prodej komerčních prostor v lokalitě Boskovice, okres Blansko - obrázek č. 8zobrazit další

Informace

Kategorie: Ostatní komerční nemovitosti
Lokalita: Boskovice
Okres: Blansko
Plocha užitná: 136 m²
Podlaží umístění: 1
Stav objektu: Velmi dobrý
Budova: Cihlová
Umístění objektu: Okraj obce
En. náročnost b.: G (PENB nedodán)

Vybavení

Zařízený: Ano
Míst k parkování: 30
Parkování: ano
Telekomunikace: Internet
Doprava: Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Elektřina: 400V
Odpad: Veřejná kanalizace
Topení: Lokální elektrické

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman