Boskovice, komerční objekt.

Prodej komerčních prostor Boskovice

PRODÁNO / PRONAJATO

AD459BL001

Popis nemovitosti

Řadový dvoupodlažní dům vhodný ke komerčnímu využití (obchod, kanceláře) nebo k vybudování bytů, na frekventovaném místě cca 200 metrů od centrálního Masarykova náměstí ve městě Boskovice. V přízemí..

Řadový dvoupodlažní dům vhodný ke komerčnímu využití (obchod, kanceláře) nebo k vybudování bytů, na frekventovaném místě cca 200 metrů od centrálního Masarykova náměstí ve městě Boskovice.
V přízemí objektu jsou nebytové prostory využitelné pro obchod, s výlohou a vchodem z ulice. Patro budovy je přístupné ze dvora po schodišti a přes pavlač a je vhodné pro vybudování dvou bytů cca 3+1 o plochách cca 85 m2.
Do objektu je přivedena elektřina a vodovod, odpady jsou napojeny na kanalizaci, plyn je cca 20 metrů od domu.
Objekt je vhodný ke kompletní rekonstrukci.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: AD459BL001
Okres: Blansko
Obec: Boskovice

Makléř

Ivana Koudelná

Ivana Koudelná
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BLANSKO
Sadová 149/2, 678 01  Blansko
Prodej komerčních prostor v lokalitě Boskovice, okres Blansko - obrázek č. 1
Prodej komerčních prostor v lokalitě Boskovice, okres Blansko - obrázek č. 2Prodej komerčních prostor v lokalitě Boskovice, okres Blansko - obrázek č. 3Prodej komerčních prostor v lokalitě Boskovice, okres Blansko - obrázek č. 4Prodej komerčních prostor v lokalitě Boskovice, okres Blansko - obrázek č. 5Prodej komerčních prostor v lokalitě Boskovice, okres Blansko - obrázek č. 6Prodej komerčních prostor v lokalitě Boskovice, okres Blansko - obrázek č. 7Prodej komerčních prostor v lokalitě Boskovice, okres Blansko - obrázek č. 8Prodej komerčních prostor v lokalitě Boskovice, okres Blansko - obrázek č. 9

Informace

Kategorie: Ostatní komerční nemovitosti
Lokalita: Boskovice
Okres: Blansko
Plocha užitná: 300 m²
Plocha pozemku: 300 m²
Plocha zastavěná: 250 m²
Podlaží umístění: 2
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Budova: Cihlová
Typ domu: Patrový
Umístění objektu: Centrum obce
En. náročnost b.: G (PENB nedodán)

Vybavení

Míst k parkování: 2
Parkování: ano
Doprava: Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Elektřina: 230V, 400V
Odpad: Veřejná kanalizace
Topení: Lokální elektrické

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman