Staré Brno, ul. Křidlovická, dvougenerační RD 3+1 a 1+1, s menší zahradou.

Prodej komerčních prostor Brno

PRODÁNO / PRONAJATO

444-K

Popis nemovitosti

Dvoupodlažní a dvougenerační rodinný dům na velmi frekventované ulici u středu Brna. . Stav objektu: možno ihned k užívání Umístění objektu: Dům se nachází na ulici Křidlovická. Zastávka..

Dvoupodlažní a dvougenerační rodinný dům na velmi frekventované ulici u středu Brna.
.
Stav objektu:
možno ihned k užívání

Umístění objektu:
Dům se nachází na ulici Křidlovická. Zastávka tramvaje č. 1 je vzdálena 250m.

Počet místností:

1.N.P.: tři větší obyvatelné pokoje + jeden průchozí, kuchyně, chodba, sušárna + kotelna wc, koupelna a garáž,
2 N.P.: jeden větší obývací pokoj, kuchyň, 2x velký půdní prostor vhodný pro půdní vestavbu,
Sklep: 1 velká místnost,
za domem dvůr s menší zahrádkou, 3x seník a prádelna.

IS:
el. 230/380V, voda obecní, plyn obecní, odpad obecní kanalizace, topení ústřední na plyn kotel, ohřev TUV elektrický bojler + průtokový ohřívač

Dispozice:
Po vchodu do domu se nacházíme v centrální chodbě, která nás zavede do prvního obytného pokoje, jednoho průchozího pokoje, sušárny a na dvůr. Z průchozího pokoje se dostaneme do obývacího pokoje a kuchyně. Za kuchyní se nachází ještě jeden obytný pokoj. Pokud vyjdeme na dvůr, tak máme přístup na menší zahrádku, do sklepa, seníku, prádelny a do druhého nadzemního podlaží. Vyjdeme po schodech a máme před sebou vchod do oddělené bytové jednotky 1+1, která však nemá vlastní soc. zázemí. Po stranách bytu je půdní prostor, který je obrovský a je ideální pro půdní vestavbu.

Ostatní popis:
Dům je možno využívat jako dvougenerační. Fasáda z uliční fronty je nedávno spravovaná. Také střecha byla vyměněna za novou v roce 2003. Topení je ústřední a je na plynový kotel, který je pouze 2 roky starý.

Fasáda ze strany dvoru je značně poškozena.
Nastěhování je možné po domluvě s majitelem prakticky okamžitě, ale doporučovali bychom alespoň základní vnitřní úpravy soc. zařízení.

Poloha domu je naprosto vyjímečná a lze toto místo použít pro komerci či výstavbu několika patrového objektu. Ulice Křidlovická, na které se dům nachází je paralelní s ulicí Václavská po které jezdí tramvaj č. 1 a je vzdálena cca 400 m od Mendlova náměstí.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: 444-K
Okres: Brno
Obec: Brno

Makléř

David Ševčík
1. LEVEL - REALITNÍ MAKLÉŘ

David Ševčík
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Reference na makléře

Tuto nemovitost nabízí

Vedení
Prodej komerčních prostor v lokalitě Brno, okres Brno - obrázek č. 1
Prodej komerčních prostor v lokalitě Brno, okres Brno - obrázek č. 2Prodej komerčních prostor v lokalitě Brno, okres Brno - obrázek č. 3Prodej komerčních prostor v lokalitě Brno, okres Brno - obrázek č. 4Prodej komerčních prostor v lokalitě Brno, okres Brno - obrázek č. 5Prodej komerčních prostor v lokalitě Brno, okres Brno - obrázek č. 6Prodej komerčních prostor v lokalitě Brno, okres Brno - obrázek č. 7Prodej komerčních prostor v lokalitě Brno, okres Brno - obrázek č. 8zobrazit další

Informace

Kategorie: Obchodní prostory
Lokalita: Křidlovická, Brno - Staré Brno
Okres: Brno-město
Plocha užitná: 298 m²
Plocha pozemku: 298 m²
Plocha zastavěná: 170 m²
Počet podlaží: 2
Podlaží umístění: 2
Stav objektu: Dobrý
Budova: Cihlová
Umístění objektu: Centrum obce
En. náročnost b.: G (PENB nedodán)

Vybavení

Míst k parkování: 1
Parkování: ano
Doprava: Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Elektřina: 230V, 400V
Plyn: Plynovod
Odpad: Veřejná kanalizace
Topení: Ústřední plynové

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman