Krhovice, byt, prodejna, restaurace 91m2

Prodej komerčních prostor Krhovice

PRODÁNO / PRONAJATO

AN444M003

Popis nemovitosti

Samostatná budova se nachází v centru Krhovic u hlavní silnice. Sestává z prodejny cca 60 m2 a kanceláře, WC a příručního skladu, tyto místnosti se nachází za prodejnou. Celková Výměra je 91 m2...

Samostatná budova se nachází v centru Krhovic u hlavní silnice. Sestává z prodejny cca 60 m2 a kanceláře, WC a příručního skladu, tyto místnosti se nachází za prodejnou. Celková Výměra je 91 m2. Vedle obchodu je posezení.
V roce 2004 byl celý objekt kompletně rekonstruovaný a byla zde provedena přístavba. Je zde pultová střecha.Umístění této prodejny je z hlediska podnikání naprosto ideální. Můžete si otevřít obchod a nebo malé občerstvení s možností posezení.
Prodejna je napojena na všechny IS a je vytápěna vawkami.
Tato prostorná prodejna by byla po přestavění vhodná i jako byt. Stačí popustit uzdu fantazie a vyřídit povolení ke stavbě nebo začít podnikat.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: AN444M003
Okres: Znojmo
Obec: Krhovice

Makléř

Lukáš Kadrnožka
3. LEVEL - TOP KLUB

Lukáš Kadrnožka
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka MORAVSKÝ KRUMLOV
, 672 01  Moravský Krumlov
Prodej komerčních prostor v lokalitě Krhovice, okres Znojmo - obrázek č. 1
Prodej komerčních prostor v lokalitě Krhovice, okres Znojmo - obrázek č. 2Prodej komerčních prostor v lokalitě Krhovice, okres Znojmo - obrázek č. 3Prodej komerčních prostor v lokalitě Krhovice, okres Znojmo - obrázek č. 4Prodej komerčních prostor v lokalitě Krhovice, okres Znojmo - obrázek č. 5

Informace

Kategorie: Obchodní prostory
Lokalita: Krhovice
Okres: Znojmo
Plocha užitná: 91 m²
Podlaží umístění: 1
Stav objektu: Velmi dobrý
Budova: Cihlová
Typ domu: Přízemní
Umístění objektu: Centrum obce
En. náročnost b.: G (PENB nedodán)

Vybavení

Míst k parkování: 3
Parkování: ano

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman