Ivančice, komerční stavba - obchody, kanceláře

Prodej komerčních prostor Ivančice

PRODÁNO / PRONAJATO

D495M006

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji dvoupatrovou budovu v obci Ivančice, okres Brno – Venkov, v blízkosti centra města. Objekt vhodný k podnikání je v dobrém stavu, k okamžitému nastěhování, bude..

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji dvoupatrovou budovu v obci Ivančice, okres Brno – Venkov, v blízkosti centra města.
Objekt vhodný k podnikání je v dobrém stavu, k okamžitému nastěhování, bude prázdný. Má sedlovou střechu, pěknou fasádu, plastová okna v dekoru dřeva. Země pokrývá dlažba, plovoucí podlahy a koberce. Část budovy by se dala využít k bydlení. Je tu k dispozici 2x WC a sprcha. Přízemí bylo využito jako velký obchod s oděvy.
Je sem zavedený internet, telefon, vodovod, kanalizace, plyn a elektřina 220+380V. Vytápění je ústřední plynové. Před budovou je parkoviště pro 5 vozidel.
Pokud Vás nemovitost na vlastním pozemku zaujala neváhejte kontaktovat makléře a prohlédněte si ji na Vlastní oči.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: D495M006
Okres: Brno-venkov
Obec: Ivančice

Makléř

Lukáš Kadrnožka
3. LEVEL - TOP KLUB

Lukáš Kadrnožka
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka MORAVSKÝ KRUMLOV
, 672 01  Moravský Krumlov
Prodej komerčních prostor v lokalitě Ivančice, okres Brno-venkov - obrázek č. 1
Prodej komerčních prostor v lokalitě Ivančice, okres Brno-venkov - obrázek č. 2Prodej komerčních prostor v lokalitě Ivančice, okres Brno-venkov - obrázek č. 3Prodej komerčních prostor v lokalitě Ivančice, okres Brno-venkov - obrázek č. 4Prodej komerčních prostor v lokalitě Ivančice, okres Brno-venkov - obrázek č. 5

Informace

Kategorie: Obchodní prostory
Lokalita: Ivančice
Okres: Brno-venkov
Plocha užitná: 300 m²
Plocha pozemku: 150 m²
Podlaží umístění: 2
Stav objektu: Velmi dobrý
Budova: Cihlová
Typ domu: Patrový
Umístění objektu: Centrum obce
En. náročnost b.: G (PENB nedodán)

Vybavení

Telekomunikace: Telefon, Internet
Doprava: Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Elektřina: 230V, 400V
Plyn: Plynovod
Odpad: Veřejná kanalizace
Topení: Ústřední plynové

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman