Lelekovice, Lesní pozemek, CP 10 099 m2 - pozemek

Prodej pozemku Lelekovice

PRODÁNO / PRONAJATO

E3132B008

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme prodej lesního pozemku o výměře 10 099 m2 v katastrálním území obce Lelekovice. Lesní porost je smíšený, převážně buk, dub, borovice a smrk, je určený k těžbě a lesnímu..

Exkluzivně Vám nabízíme prodej lesního pozemku o výměře 10 099 m2 v katastrálním území obce Lelekovice.
Lesní porost je smíšený, převážně buk, dub, borovice a smrk, je určený k těžbě a lesnímu hospodářství. Příjezd po polní cestě až k pozemku.
Šíře pozemku je 57m, délka 180m.

Neváhejte a volejte našeho makléře.

Skrýt více informací

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: E3132B008
Okres: Brno-venkov
Obec: Lelekovice

Makléř

Lukáš Michna
5 hvězd 5 hvězd 5 hvězd 5 hvězd 5 hvězd
3. LEVEL - TOP KLUB

Lukáš Michna
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Karta makléřeReference na makléře

Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Květná
Květná 167/3, 603 00  Brno
Prodej pozemku v lokalitě Lelekovice, okres Brno-venkov - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Lelekovice, okres Brno-venkov - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Lelekovice, okres Brno-venkov - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Lelekovice, okres Brno-venkov - obrázek č. 4


Informace

Kategorie: Lesy
Lokalita: Lelekovice
Okres: Brno-venkov
Plocha pozemku: 10.099 m²
Umístění objektu: Okraj obce

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2018. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman