Blansko, RD ke komerčnímu využití.

Prodej komerčních prostor Blansko

PRODÁNO / PRONAJATO

408BL001-1

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji dvoupodlažní budovu v klidné části města Blanska, 10 min. pěšky od centra. Dispozice - 5 místností, WC, sklad, velká prostora s okny do zeleně - 40 m2, schodiště do patra, dvě..

Nabízíme k prodeji dvoupodlažní budovu v klidné části města Blanska, 10 min. pěšky od centra. Dispozice - 5 místností, WC, sklad, velká prostora s okny do zeleně - 40 m2, schodiště do patra, dvě menší místnosti - ložnice a velká místnost - 40 m2. Dům byl využíván jako kancelářská budova, lze přestavět na dva menší byty. Technický stav - velmi dobrý, napojení na veškeré sítě. Přístup k domu je po obecní účelové komunikaci. Užitná plocha cca 140 m2.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: 408BL001-1
Okres: Blansko
Obec: Blansko


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Květná
Květná 167/3, 603 00  Brno
Prodej komerčních prostor v lokalitě Blansko, okres Blansko - obrázek č. 1
Prodej komerčních prostor v lokalitě Blansko, okres Blansko - obrázek č. 2Prodej komerčních prostor v lokalitě Blansko, okres Blansko - obrázek č. 3Prodej komerčních prostor v lokalitě Blansko, okres Blansko - obrázek č. 4Prodej komerčních prostor v lokalitě Blansko, okres Blansko - obrázek č. 5Prodej komerčních prostor v lokalitě Blansko, okres Blansko - obrázek č. 6Prodej komerčních prostor v lokalitě Blansko, okres Blansko - obrázek č. 7Prodej komerčních prostor v lokalitě Blansko, okres Blansko - obrázek č. 8

Informace

Kategorie: Kanceláře
Lokalita: Blansko
Okres: Blansko
Plocha užitná: 78 m²
Plocha pozemku: 78 m²
Počet podlaží: 2
Podlaží umístění: 2
Stav objektu: Dobrý
Budova: Cihlová
Typ domu: Patrový
Umístění objektu: Klidná část obce
En. náročnost b.: G (PENB nedodán)

Vybavení

Míst k parkování: 3
Parkování: ano
Telekomunikace: Telefon
Doprava: Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Elektřina: 230V, 400V
Plyn: Plynovod
Odpad: Veřejná kanalizace
Topení: Ústřední plynové

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman