Újezd u Brna, chata 1+1, pozemek 770 m2, elektřina, hluboká studna - chata

Prodej chaty Újezd u Brna

Újezd u Brna

D1328B004

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji zděnou chatu s velkou zahradou v oblíbené rekreační oblasti v Újezdě u Brna. Chata o přibližné užitné ploše 35 m2 je přízemní, částečně podsklepená, obdélníkového..

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji zděnou chatu s velkou zahradou v oblíbené rekreační oblasti v Újezdě u Brna.
Chata o přibližné užitné ploše 35 m2 je přízemní, částečně podsklepená, obdélníkového půdorysu, s pultovou střechou. Dispozice tvoří kuchyně, pokoj a komora na uskladnění věcí. Na pozemku lze také umístit mobilheim.
Je rozvedena elektřina, zdrojem pitné vody je vlastní hluboký vrt s čistou vodou. Vytápění zajišťují kamna na tuhá paliva. Zahrada oplocená pletivem je ve svažitém terénu, osázená stromy a keři, s posezením pod pergolou.
Obec je vzdálená 20 minut jízdy od Brna hromadnou dopravou, 15 minut autem, má 3200 obyvatel a veškerou občanskou vybavenost.
Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: D1328B004
Okres: Brno-venkov
Obec: Újezd u Brna

Cena

920 000 Kč
Exkluzivně. Bez provize. Financování zajistíme.

EXKLUZIVNÍ NABÍDKA

Makléř

Přemysl Mitrovský
2. LEVEL - CERTIFIKOVANÝ REALITNÍ MAKLÉŘ

Přemysl Mitrovský
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Reference na makléře

Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Květná
Květná 167/3, 603 00  Brno
Prodej domu v lokalitě Újezd u Brna, okres Brno-venkov - obrázek č. 1
Prodej domu v lokalitě Újezd u Brna, okres Brno-venkov - obrázek č. 2Prodej domu v lokalitě Újezd u Brna, okres Brno-venkov - obrázek č. 3Prodej domu v lokalitě Újezd u Brna, okres Brno-venkov - obrázek č. 4Prodej domu v lokalitě Újezd u Brna, okres Brno-venkov - obrázek č. 5Prodej domu v lokalitě Újezd u Brna, okres Brno-venkov - obrázek č. 6Prodej domu v lokalitě Újezd u Brna, okres Brno-venkov - obrázek č. 7Prodej domu v lokalitě Újezd u Brna, okres Brno-venkov - obrázek č. 8

Informace

Kategorie: Chata
Lokalita: Újezd u Brna
Okres: Brno-venkov
Velikost: 1 pokoj
Plocha užitná: 35 m²
Plocha pozemku: 770 m²
Počet podlaží: 2
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Budova: Cihlová
Typ domu: Přízemní
Poloha objektu: Samostatný
Umístění objektu: Klidná část obce
Zástavba: Rekreační

Vybavení

Zařízený: Částečně
Výtah: ne
Sklep: ano
Komunikace: Asfaltová
Doprava: Silnice
Voda: Místní zdroj
Elektřina: 230V, 400V
Topení: Lokální tuhá paliva

Mám zájem o:


Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
nahrávám...

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman