Prohlédněte si aktuální nabídku bytů k prodeji v lokalitě Blansko a okolí!
Prodej bytu 3+1 Blansko
PRODÁNO / PRONAJATO
Velký družstevní byt 3+1 (90m2) se dvěmi lodžiemi v 2. patře čtyřpytrového cihlového domu bez výtahu, postaveného v roce 1985, v Blansku na sídlišti Zborovce. Sídliště se nachází na kraji města v..
Velký družstevní byt 3+1 (90m2) se dvěmi lodžiemi v 2. patře čtyřpytrového cihlového domu bez výtahu, postaveného v roce 1985, v Blansku na sídlišti Zborovce. Sídliště se nachází na kraji města v blízkosti lesa, poblíž je zastávka městské hromadné dopravy. Veškerá občanská vybavenost je ve městě, cca 1,5 km . 
Byt má zděné bytové jádro, v koupelně je vana, WC samostatné, podlahu pokrývá koberec, v kuchyni a předsíni dlažba, okna jsou dřevěná. V bytě je prostorná předsíň 13,1 m2, velký obývák a dva menší pokoje - celkem 43,7 m2, kuchyň s jídelnou 16,8 m2, spíž a komora 3,4 m2. Z kuchyně a pokojů je možné vyjít na lodžie 8,7 m2. Byt je udržovaný a je z něj pěkný výhled. 
K bytu patří sklepní koje 5,2 m2, topení -  vlastní kotel,  parkování je možné na parkovišti 20 m od domu. 
Byt lze převést do osobního vlastnictví, po splacení anuity cca 64.000,- Kč. Náklady na bydlení pro 3 členy domácnosti jsou asi 4500,- Kč. 
Po vzájemné dohodě je byt volný a může v něm zůstat veškeré vybavení. Při rychlém jednání možnost slevy.
Číslo zakázky: 208BL004
Okres: Blansko
Obec: Blansko
Květná 167/3, 603 00 Brno
| Kategorie: | Byty 3+1 | 
| Lokalita: | Blansko | 
| Okres: | Blansko | 
| Vlastnictví: | Družstevní | 
| Převod do OV: | |
| Užitná plocha: | 90 m² | 
| Podlahová plocha: | 90 m² | 
| Počet podlaží: | 5 | 
| Podlaží umístění: | 3. NP | 
| Stav objektu: | Dobrý | 
| Budova: | Cihlová | 
| Umístění objektu: | Sídliště | 
| Rok výstavby: | 25 | 
| Parkování: | Ano | 
| Rozměry - výška stropu: | 250 m | 
| Lodžie: | ano (8 m²) | 
| Sklep: | ano (5 m²) | 
| Doprava: | Vlak, Silnice, MHD, Autobus | 
| Voda: | Dálkový vodovod | 
| Elektřina: | 230V | 
| Plyn: | Plynovod | 
| Odpad: | Veřejná kanalizace |