Radišov, RD 4+1, 1767m2, zahrada - rodinný dům

Prodej domu Staré Město

AE1131BL059

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům s dispozicemi 4+1 s velkou zahradou v obci Radišov. Dům se nachází na pěkném klidném místě. Mimo obytnou plochu domu se nabízí k využití sklípek a..

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům s dispozicemi 4+1 s velkou zahradou v obci Radišov.

Dům se nachází na pěkném klidném místě. Mimo obytnou plochu domu se nabízí k využití sklípek a dílna s kotelnou, velká zahrada se skleníkem a ovocnými stromy a uzavřený dvorek.
Dům je možné využít jak k trvalému bydlení tak i k rekreaci.

Pro bližší informace a prohlídky volejte makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: AE1131BL059
Okres: Svitavy
Obec: Staré Město

Makléř

Ing. Polášková Martina

Ing. Polášková Martina
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Reference na makléře

Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BLANSKO
Sadová 149/2, 67801 Blansko
Prodej domu v lokalitě Staré Město, okres Svitavy - obrázek č. 1
Prodej domu v lokalitě Staré Město, okres Svitavy - obrázek č. 2Prodej domu v lokalitě Staré Město, okres Svitavy - obrázek č. 3Prodej domu v lokalitě Staré Město, okres Svitavy - obrázek č. 4Prodej domu v lokalitě Staré Město, okres Svitavy - obrázek č. 5Prodej domu v lokalitě Staré Město, okres Svitavy - obrázek č. 6Prodej domu v lokalitě Staré Město, okres Svitavy - obrázek č. 7Prodej domu v lokalitě Staré Město, okres Svitavy - obrázek č. 8


Informace

Kategorie nemovitosti: Rodinné domy
Lokalita: Staré Město - Radišov
Okres: Svitavy
Plocha užitná: 120 m²
Plocha pozemku: 1767 m²
Stav: Velmi dobrý
Typ domu: Přízemní
Poloha objektu: Samostatný
Umístění objektu: Klidná část obce
Budova: Cihlová
Energetická náročnost budovy: G

Vybavení

Voda: Dálkový vodovod
Elektřina: 230V, 400V
Odpad: Septik
Topení: Ústřední tuhá paliva

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.