Kunovice, RD 4+1 a 2+1, garáž, zahrada - rodinný dům

Prodej domu Kunovice

V1237BC006

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji řadový rodinný dům se dvěma samostatnými bytovými jednotkami o výměře 161 m2 v Kunovicích u Uherského Hradiště. Dům je cihlový se sedlovou střechou z pálených tašek. Vjezd..

Nabízíme Vám k prodeji řadový rodinný dům se dvěma samostatnými bytovými jednotkami o výměře 161 m2 v Kunovicích u Uherského Hradiště. Dům je cihlový se sedlovou střechou z pálených tašek. Vjezd umožňuje přístup automobilem přímo na pozemek a zároveň parkování, další parkovací místo je v garáži. Bytová jednotka 2+1, se nachází v přízemí domu a její součástí je obývací pokoj (29 m2), ložnice (22 m2), kuchyň (18 m2), chodba (22 m2) a koupelna (8 m2). Byt o dispozici 4+1, který prošel kompletní rekonstrukcí, se nachází v první patře domu a jeho součástí je obývací pokoj (20 m2), kuchyň (22 m2), ložnice (20 m2), pokoj (10 m2), chodba (15 m2), koupelna (6 m2) a šatna (6 m2). Dům má dále prostornou terasu (15 m2) s možností posezení a například grilování, praktickou dílnu, nářaďovnu, a zahradu o výměře 412 m2.
Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G.
Osobní prohlídka Vám jistě napoví, zda v tomto domě, jehož koupi lze financovat hypotéčním úvěrem, který Vám zajistíme, najde právě Vaše rodina svůj nový domov.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: V1237BC006
Okres: Uherské Hradiště
Obec: Kunovice


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BŘECLAV
Národních hrdinů 391/19, 69002 Břeclav
Prodej domu v lokalitě Kunovice, okres Uherské Hradiště - obrázek č. 1
Prodej domu v lokalitě Kunovice, okres Uherské Hradiště - obrázek č. 2Prodej domu v lokalitě Kunovice, okres Uherské Hradiště - obrázek č. 3Prodej domu v lokalitě Kunovice, okres Uherské Hradiště - obrázek č. 4Prodej domu v lokalitě Kunovice, okres Uherské Hradiště - obrázek č. 5Prodej domu v lokalitě Kunovice, okres Uherské Hradiště - obrázek č. 6Prodej domu v lokalitě Kunovice, okres Uherské Hradiště - obrázek č. 7Prodej domu v lokalitě Kunovice, okres Uherské Hradiště - obrázek č. 8Prodej domu v lokalitě Kunovice, okres Uherské Hradiště - obrázek č. 9Prodej domu v lokalitě Kunovice, okres Uherské Hradiště - obrázek č. 10


Informace

Kategorie nemovitosti: Rodinné domy
Lokalita: Kunovice
Okres: Uherské Hradiště
Plocha užitná: 246 m²
Plocha pozemku: 658 m²
Plocha zastavěná: 161 m²
Plocha zahrady: 412 m²
Počet podlaží: 2
Stav: Velmi dobrý
Typ domu: Patrový
Poloha objektu: Řadový
Umístění objektu: Centrum obce
Budova: Cihlová
Zástavba: Obytná
Energetická náročnost budovy: G

Vybavení

Míst k parkování: 1
Parkovaní: ano
Garáž: ano
Počet garáží: 1
Terasa: ano
Sklep: ano (4m²)
Komunikace: Dlážděná, Asfaltová
Telekomunikace: Telefon
Doprava: Vlak, Silnice, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Elektřina: 230V, 400V
Plyn: Plynovod
Odpad: Veřejná kanalizace
Topení: Ústřední plynové

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.