Břeclav - Poštorná, RD 4+1, garáž, zahrada - rodinný dům

Prodej domu Břeclav

AV1225BC005

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům 4+1 v žádané lokalitě Břeclav-Poštorná. Dům je kompletně podsklepený (63,5 m2), je cihlový se sedlovou střechou z pálených tašek. Přízemí dominuje obývací pokoj..

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům 4+1 v žádané lokalitě Břeclav-Poštorná. Dům je kompletně podsklepený (63,5 m2), je cihlový se sedlovou střechou z pálených tašek. Přízemí dominuje obývací pokoj (23,8 m2) s parketovou podlahou a schodištěm do 2. NP. V prvním podlaží je dále kuchyň (8,6 m2) a koupelna. Ve druhém podlaží jsou další tři pokoje (13,5 m2, 13,10 m2 a 7,8 m2) a sociální zařízení. Ústřední topení je napojeno na plynový kotel, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. K domu patří i samostatně stojící garáž a další místnost na uložení kol (celkem 40 m2), k dispozici je i domek na nářadí (13 m2). Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G.
Dům je v lokalitě s velmi dobrou dostupností do centra města, která zároveň poskytuje dostatek soukromí pro klidné rodinné bydlení.
Osobní prohlídka jistě více napoví, zda je tento dům vhodný právě pro Vás, k financování jeho koupě lze využít hypotéku, jejíž vyřízení Vám zajistíme.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: AV1225BC005
Okres: Břeclav
Obec: Břeclav

Makléř

Filip Petr
3 hvězdy 3 hvězdy 3 hvězdy
3. LEVEL - TOP KLUB

Filip Petr
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Reference na makléře

Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BŘECLAV
Národních hrdinů 391/19, 69002 Břeclav
Prodej domu v lokalitě Břeclav, okres Břeclav - obrázek č. 1
Prodej domu v lokalitě Břeclav, okres Břeclav - obrázek č. 2Prodej domu v lokalitě Břeclav, okres Břeclav - obrázek č. 3Prodej domu v lokalitě Břeclav, okres Břeclav - obrázek č. 4Prodej domu v lokalitě Břeclav, okres Břeclav - obrázek č. 5Prodej domu v lokalitě Břeclav, okres Břeclav - obrázek č. 6Prodej domu v lokalitě Břeclav, okres Břeclav - obrázek č. 7Prodej domu v lokalitě Břeclav, okres Břeclav - obrázek č. 8Prodej domu v lokalitě Břeclav, okres Břeclav - obrázek č. 9Prodej domu v lokalitě Břeclav, okres Břeclav - obrázek č. 10


Informace

Kategorie nemovitosti: Rodinné domy
Lokalita: Břeclav - Poštorná
Okres: Břeclav
Plocha užitná: 170 m²
Plocha podlahová: 115 m²
Plocha pozemku: 551 m²
Plocha zastavěná: 85 m²
Plocha zahrady: 299 m²
Počet podlaží: 2
Stav: Velmi dobrý
Typ domu: Patrový
Poloha objektu: Samostatný
Umístění objektu: Klidná část obce
Budova: Cihlová
Zástavba: Obytná
Energetická náročnost budovy: G

Vybavení

Parkovaní: ano
Garáž: ano
Sklep: ano (63m²)
Komunikace: Dlážděná, Asfaltová
Doprava: Silnice, MHD, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Elektřina: 230V, 400V
Plyn: Plynovod
Odpad: Veřejná kanalizace, Septik
Topení: Ústřední plynové

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.