Ráječko, pozemek pro individální rekreaci, 13.698 m² - pozemek

Prodej pozemku Ráječko

Ráječko

D3165BL034

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemky o celkové výměře 13.698 m2 v obci Ráječko. Pozemek je z části součástí plochy pro stavbu rekreace - lze něm postavit stavbu pro individuální rekreaci. K..

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemky o celkové výměře 13.698 m2 v obci Ráječko. Pozemek je z části součástí plochy pro stavbu rekreace - lze něm postavit stavbu pro individuální rekreaci.

K pozemku vede příjezdová cesta, lze na něm postavit chatu s malebným výhledem na okolí.

Obec Ráječko je výborně dopravně dostupné do nedalekého Blanska, které poskytuje veškerou občanskou vybavenost.

Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: D3165BL034
Okres: Blansko
Obec: Ráječko

Cena

2 400 000 Kč
Exkluzivně. Bez provize. Financování zajistíme.

EXKLUZIVNÍ NABÍDKA

Makléř

Dvořáček Milan
3. LEVEL - TOP KLUB

Dvořáček Milan
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Reference na makléře

Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BLANSKO
Sadová 149/2, 67801 Blansko
Prodej pozemku v lokalitě Ráječko, okres Blansko - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Ráječko, okres Blansko - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Ráječko, okres Blansko - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Ráječko, okres Blansko - obrázek č. 4Prodej pozemku v lokalitě Ráječko, okres Blansko - obrázek č. 5Prodej pozemku v lokalitě Ráječko, okres Blansko - obrázek č. 6Prodej pozemku v lokalitě Ráječko, okres Blansko - obrázek č. 7Prodej pozemku v lokalitě Ráječko, okres Blansko - obrázek č. 8Prodej pozemku v lokalitě Ráječko, okres Blansko - obrázek č. 9Prodej pozemku v lokalitě Ráječko, okres Blansko - obrázek č. 10


Informace

Kategorie nemovitosti: Zemědělská půda
Lokalita: Ráječko
Okres: Blansko
Plocha pozemku: 13698 m²
Umístění objektu: Okraj obce

Vybavení

Komunikace: Neupravená
Doprava: Vlak, Silnice, Autobus

Mám zájem o:


Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
nahrávám...

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2018. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.