Veverská Bítýška, stavební parcela 1392 m2, bydlení, sítě, STP - pozemek

Prodej pozemku Veverská Bítýška

AV3188BM009

Popis nemovitosti

Nabízíme vám k prodeji stavební pozemek v obci Veverská Bítýška vhodnou pro stavbu samostatného rodinného domu. Koupi tohoto domu lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením vám rádi..

Nabízíme vám k prodeji stavební pozemek v obci Veverská Bítýška vhodnou pro stavbu samostatného rodinného domu. Koupi tohoto domu lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením vám rádi pomůžeme.

Jedná se o rovinatou stavební parcelu s celkovou plochou 1392 m2 a uliční šíří 20 metrů. Veškeré inženýrské sítě (vodovod, kanalizace, plynovod, elektřina) jsou na hranici pozemku. Přímo k parcele vede asfaltová příjezdová cesta.

Pozemek se nachází v klidné ulici v blízkosti řeky. V okolí se nachází obytná zástavba a veškerá občanská vybavenost.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: AV3188BM009
Okres: Brno-venkov
Obec: Veverská Bítýška

Cena

2 147 Kč za m2
Bez provize. Financování zajistíme.

Makléř

Hradilová Simona

Hradilová Simona
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: info@rkcoloseum.cz


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Josefská
Josefská 612/15, 60200 Brno-město (Brno)
Prodej pozemku v lokalitě Veverská Bítýška, okres Brno-venkov - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Veverská Bítýška, okres Brno-venkov - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Veverská Bítýška, okres Brno-venkov - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Veverská Bítýška, okres Brno-venkov - obrázek č. 4Prodej pozemku v lokalitě Veverská Bítýška, okres Brno-venkov - obrázek č. 5


Informace

Kategorie nemovitosti: Pozemky pro bydlení
Lokalita: Veverská Bítýška
Okres: Brno-venkov
Plocha pozemku: 1392 m²
Umístění objektu: Klidná část obce
Zástavba: Obytná

Vybavení

Komunikace: Asfaltová
Doprava: Silnice, MHD, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Elektřina: 230V
Plyn: Plynovod
Odpad: Veřejná kanalizace

Mám zájem o:


Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
nahrávám...

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 3x Brno, Moravský Krumlov - Znojmo, Vyškov a Třebíč. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno


Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2016. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.