Brumovice, stavební parcela 1 981 m2, sítě - pozemek

Prodej pozemku Brumovice

V3235BC014

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji pozemek o celkové výměře 1 981 m2 v obci Brumovice. Na pozemku se nachází stavba určená ke kompletní rekonstrukci nebo demolici. Pozemek leží nedaleko centra obce a vede k němu..

Nabízíme Vám k prodeji pozemek o celkové výměře 1 981 m2 v obci Brumovice. Na pozemku se nachází stavba určená ke kompletní rekonstrukci nebo demolici. Pozemek leží nedaleko centra obce a vede k němu příjezdová asfaltová komunikace.
Ve spodní části pozemku je velká zahrada s ovocnými stromy a vede k ní příjezdová cesta. Šíře pozemku je 18,5 m. Brumovice se nachází 45 km od Brna v okrese Břeclav.
S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací čí případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: V3235BC014
Okres: Břeclav
Obec: Brumovice

Cena

2 890 000 Kč
Bez provize. Financování zajistíme.

Makléř

Havelková Kateřina
3. LEVEL - TOP KLUB

Havelková Kateřina
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Karta makléřeReference na makléře

Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BŘECLAV
Národních hrdinů 391/19, 69002 Břeclav
Prodej pozemku v lokalitě Brumovice, okres Břeclav - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Brumovice, okres Břeclav - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Brumovice, okres Břeclav - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Brumovice, okres Břeclav - obrázek č. 4Prodej pozemku v lokalitě Brumovice, okres Břeclav - obrázek č. 5


Informace

Kategorie nemovitosti: Pozemky pro bydlení
Lokalita: Brumovice
Okres: Břeclav
Plocha pozemku: 1981 m²
Umístění objektu: Rušná část obce

Vybavení

Komunikace: Dlážděná, Asfaltová
Doprava: Silnice, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Elektřina: 230V, 400V
Plyn: Plynovod

Mám zájem o:


Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
nahrávám...

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.