Rebešovice, kanceláře 208 m2, sklad, areál, sítě - komerce

Prodej komerčních prostor Rebešovice

AQV3141BM031-2

Popis nemovitosti

Nabízíme vám k prodeji areál bývalého zemědělského družstva v obci Rebešovice. Tento areál prošel v roce 2001 kompletní rekonstrukcí a je využíván ke komerčním účelům. Celková plocha..

Nabízíme vám k prodeji areál bývalého zemědělského družstva v obci Rebešovice. Tento areál prošel v roce 2001 kompletní rekonstrukcí a je využíván ke komerčním účelům.

Celková plocha kancelářských prostor je 208 m2 (zasedací místnost, vzorkovna, kanceláře, příruční sklad). Skladové prostory pak mají celkem 1094 m2 (hlavní sklad, expedice, místnosti reklamací a nezpevněná skladová plocha). V rámci tohoto areálu lze vyčlenit i samostatnou bytovou jednotku.

K dispozici je vodovod, kanalizace, elektřina, plyn je možno čerpat ze zásobníku.

Areál je kompletně oplocený. Vjezd je uzpůosbý pro kamiony a vede k němu soukromá příjezdová cesta. K dispozici je i dostatek parkovacích míst pro kamiony i osobní automobily.

Součástí tohoto areálu je i stavební pozemek s celkovou plochou 3600 m2 vhodný pro výstavbu několika rodinných domů, popř. dvojdomů.

Areál je vhodný také jako investice. Současný majitel je ochotný zůstat v objektu v nájmu.

Rebešovice leží v blízkosti průmyslové zóny na jihu Brna a v Modřicích. Jedná se tedy o zajímavou investiční příležitost.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: AQV3141BM031-2
Okres: Brno-venkov
Obec: Rebešovice

Makléř

Ing. Holma Dušan
3 hvězdy 3 hvězdy 3 hvězdy
3. LEVEL - TOP KLUB

Ing. Holma Dušan
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Reference na makléře

Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Květná
Květná 167/3, 60300 Pisárky (Brno)
Prodej komerčních prostor v lokalitě Rebešovice, okres Brno-venkov - obrázek č. 1
Prodej komerčních prostor v lokalitě Rebešovice, okres Brno-venkov - obrázek č. 2Prodej komerčních prostor v lokalitě Rebešovice, okres Brno-venkov - obrázek č. 3Prodej komerčních prostor v lokalitě Rebešovice, okres Brno-venkov - obrázek č. 4Prodej komerčních prostor v lokalitě Rebešovice, okres Brno-venkov - obrázek č. 5Prodej komerčních prostor v lokalitě Rebešovice, okres Brno-venkov - obrázek č. 6Prodej komerčních prostor v lokalitě Rebešovice, okres Brno-venkov - obrázek č. 7Prodej komerčních prostor v lokalitě Rebešovice, okres Brno-venkov - obrázek č. 8Prodej komerčních prostor v lokalitě Rebešovice, okres Brno-venkov - obrázek č. 9Prodej komerčních prostor v lokalitě Rebešovice, okres Brno-venkov - obrázek č. 10


Informace

Kategorie nemovitosti: Kanceláře
Lokalita: Rebešovice
Okres: Brno-venkov
Plocha užitná: 1302 m²
Stav: Po rekonstrukci
Typ domu: Přízemní
Poloha objektu: Samostatný
Umístění objektu: Klidná část obce
Budova: Cihlová
Energetická náročnost budovy: G

Vybavení

Parkovaní: ano
Komunikace: Asfaltová, Neupravená
Doprava: Silnice, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Elektřina: 230V, 400V
Plyn: Individuální
Odpad: Jímka

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.