Tišnov, chata 1+1, CP 339m2, zahrada - chata

Prodej chaty Tišnov

PRODÁNO / PRONAJATO

V1175B008

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji chatu v Tišnově o CP 339m2, chata je samostatně stojící, zastavěná plocha je 21m2. Chata je podsklepená, kamenná v kombinaci se dřevem, prostory lze rozšířit o další obytnou..

Nabízíme Vám k prodeji chatu v Tišnově o CP 339m2, chata je samostatně stojící, zastavěná plocha je 21m2.
Chata je podsklepená, kamenná v kombinaci se dřevem, prostory lze rozšířit o další obytnou plochu, střecha je sedlová, okna jsou dřevěná. Do chaty je zavedena elektřina, k dispozici je vrtaná studna, chata stojí na vlastním pozemku.

K odpočinku slouží posezení na terase, prostorná zahrada, k dispozici je místo na bazén, udírna. Zahrada je kaskádovitá, okolí je osázeno skalničkami, trávou a ovocnými stromy. Po úpravách lze využít chatu i k trvalému bydlení.

Pro jedinečnou prohlídku neváhejte a volejte makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: V1175B008
Okres: Brno-venkov
Obec: Tišnov

Makléř

Kletečková Gabriela
1 hvězda
3. LEVEL - TOP KLUB

Kletečková Gabriela
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Květná
Květná 167/3, 60300 Pisárky (Brno)
Prodej domu v lokalitě Tišnov, okres Brno-venkov - obrázek č. 1
Prodej domu v lokalitě Tišnov, okres Brno-venkov - obrázek č. 2Prodej domu v lokalitě Tišnov, okres Brno-venkov - obrázek č. 3Prodej domu v lokalitě Tišnov, okres Brno-venkov - obrázek č. 4Prodej domu v lokalitě Tišnov, okres Brno-venkov - obrázek č. 5Prodej domu v lokalitě Tišnov, okres Brno-venkov - obrázek č. 6


Informace

Kategorie nemovitosti: Chata
Lokalita: Tišnov (Tišnov)
Okres: Brno-venkov
Plocha užitná: 21 m²
Plocha pozemku: 339 m²
Plocha zastavěná: 21 m²
Počet podlaží: 1
Stav: Velmi dobrý
Poloha objektu: Samostatný
Umístění objektu: Klidná část obce
Budova: Kamenná

Vybavení

Elektřina: 230V

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2018. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.