• goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • Jsme
  pojištěni
  goal4
 • Jsme
  prověření
  goal5 goal5 goal5 goal5
 • Jsme
  členy
  goal6
 • Ale hlavně ... máme tisíce
  spokojených
  zákazníků
Realizované
zakázky
Děkuji panu Pokornému za lidský a vstřícný přístup při..
Děkuji panu Pokornému za lidský a vstřícný přístup při zprostředkování prodeje chaty - obrázek č. 1Prodáno
za 1,5 měsíce
Moc mu děkuji nejen za jeho profesní práci makléře, ale..
Moc mu děkuji nejen za jeho profesní práci makléře, ale především za jeho osobní přístup a ochotu. - obrázek č. 1Prodáno
za 3 měsíce
Paní Krejčovou mohu jen doporučit a byla jsem s ní velmi..
Paní Krejčovou mohu jen doporučit a byla jsem s ní velmi spokojená. - obrázek č. 1Prodáno
za 28 dnů
Hlavní stránka » Vyhledávání v nabídce » Prodej » Chaty a chalupy » Bruntál

Prodej chat a chalup Bruntál

Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. Vám aktuálně nabízí chaty a chalupy v počtu 3 aktuálních inzerátů. Nabízíme k prodeji chaty a chalupy v okresech Bruntál a dalších lokalitách jihomoravského kraje. Můžete si být jisti, že chaty a chalupy k prodeji v naší nabídce jsou vždy aktuální. Proto neváhejte kontaktovat naše makléře a domluvte si prohlídku Vámi vybrané nemovitosti. Nejvíce si zakládáme na DOBRÉ POVĚSTI, a proto našim klientům standardně nabízíme nejvýhodnější koupi či pronájem a nejbezpečnější právní servis, který pro naše klienty zajišťuje renomovaná advokátní kancelář.

Typ nabídky

Druh nemovitosti
Domy

Prodej chat a chalup Bruntál

Holčovice, prodej chalupy 2x 3+kk, novostavba 1 051 m² - rodinný dům

Holčovice, prodej chalupy 2x 3+kk, novostavba 1 051 m² - rodinný dům - Domy Bruntál

Nabízíme Vám k prodeji nízkoenergetickou stylovou chalupu o dispozici 6+2, která se nachází na parcele o přibližné celkové ploše 1051 m2, z toho je zastavěná plocha pouze cca124 m2. Novostavba nízkoenergetického domu, která je umístěna v podhůří Jesenických Hor v malebné vesničce Holčovice, je řešena jako dva samostatné RD štítem spojené vedle sebe. Jsou to dvě samostatné chalupy s vlastními pozemky, s vlastními IS přípojkami. Jeden samostatný dům je velice prostorný o velikosti 3KK a skutečné užitné plochy 90m2 (dvě ložnice, chodba, dvě koupelny, vstupní hala, obývací pokoj a kuchyňský kout, samostatné WC a technická místnost). Nemovitost je vhodná pro rekreaci větší rodiny, případně lze jednu z chalup využít pro komerční účely. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, proto uvádíme třídu G- nehospodárnou. Holčovice je obec ležící na severu okresu Bruntál na říčce Opavici. Obec leží v nadmořské výšce 473 m v podhůří Nízkého Jeseníku. Má cca717 obyvatel. Koupi nemovitosti lze financovat hypotéčním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme. Zda je tato nemovitost vhodná právě pro Vás a Vaše plány nejlépe posoudíte při osobní prohlídce. Proto neváhejte a tuto prohlídku prodávané nemovitosti si domluvte s realitním makléřem.

5 100 000 Kč
Prodej / Chata / Holčovice, okres Bruntálchci zjistit více >

Holčovice, prodej chalupy 3+kk, novostavba 654 m² - rodinný dům

Holčovice, prodej chalupy 3+kk, novostavba 654 m² - rodinný dům - Domy Bruntál

Nabízíme Vám k prodeji nízkoenergetickou stylovou chalupu o dispozici 3+kk, která se nachází na parcele o přibližné výměře 654 m2, z toho je zastavěná plocha pouze cca 62 m2. Novostavba nízkoenergetického domu, která je umístěna v podhůří Jesenických Hor v malebné vesničce Holčovice, je štítem spojená s druhou chalupou, která je identická, pouze zrcadlově obrácená. Jsou to dvě samostatné chalupy s vlastními pozemky, s vlastními IS přípojkami. Jeden samostatný dům je velice prostorný o velikosti 3 + kk a skutečné užitné plochy 90 m2 (dvě ložnice, chodba, dvě koupelny, vstupní hala, obývací pokoj a kuchyňský kout, samostatné WC a technická místnost). Nemovitost je vhodná pro rekreaci větší rodiny, případně lze jednu z chalup využít pro komerční účely. V druhé chalupě je nutno udělat drobné dokončovací práce, proto se nabízí za cenu nižší 2 390 000 Kč a nachází se na pozemku o výměře 397 m2. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, proto uvádíme třídu G- nehospodárnou. Holčovice je obec ležící na severu okresu Bruntál na říčce Opavici. Obec leží v nadmořské výšce 473 m v podhůří Nízkého Jeseníku. Má cca717 obyvatel. Koupi nemovitosti lze financovat hypotéčním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme. Zda je tato nemovitost vhodná právě pro Vás a Vaše plány nejlépe posoudíte při osobní prohlídce. Proto neváhejte a tuto prohlídku prodávané nemovitosti si domluvte s realitním makléřem.

2 790 000 Kč
Prodej / Chata / Holčovice, okres Bruntálchci zjistit více >
TOPlist