Hlavní stránka » Vážená paní, pane Dne 10.3.2015 jsem uzavřela smlouvu o zprostředkování prodeje svého domu přes Vaší společnost COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o v zastoupení Vaší makléřky.

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Napsali jste nám již 1 referencí

Vážená paní,

dne 10.3.2015 jsem uzavřela smlouvu o zprostředkování prodeje svého domu přes Vaší společnost COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o v zastoupení Vaší makléřky. Byl to dům Tvarožná 120, Tvarožná 664 05, ten je již prodán a předán a já jsem už ve svém novém domě.

Chci vyjádřit veliké poděkování, pochvalu za nezměrnou trpělivost, akčnost, pozitivní přístup a znalost ve své oboru jaký paní makléřka má.
Celou dobu se o mě starala, aby vše proběhlo správně a co nejvíc k mé spokojenosti a dovolím si tvrdit, že mnohdy i na úkor svého volného času jen aby mi vyhověla.
Co telefonních hovorů a SMSek jsme mezi sebou měly a vždy mi sdělila to, co jsem potřebovala vědět. A je i vynikající psycholožka, protože nejsem zrovna typ co stojí pevně na svých nohách a ona mě vždy podržela, uklidnila a nedůvěru, že vše s prodejem domu proběhne v pořádku. Pochybnosti zahnala "mávnutím proutku".
Byla bych tedy ráda, kdyby její perfektní přístup byl znám Vašemu vedení a paní makléřka byla pochválena a pokud to ve Vaší společnosti chodí ohodnocena jako věrná a spolehlivá makléřka. Snad můj dopis nebude působit přehnaně a směšně, věřte mi, že jsem za paní makléřku ráda neb žiji sama a díky ní jsem to zvládla.

Ještě chci podotknout, že jsem byla i velice spokojena s panem Mgr. Vašíčkem, který sepisoval všechny smlouvy, staral se o mé peníze a také na všechny dotazy mi odpovídal s profesionální trpělivostí a vlídností. Muž na pravém místě.

Budu ráda za Vaší odpověď či vyjádření, že jsou moje sdělení brána vážně.

S úctou a pozdravem

Jana Ševčíková
Nemotice

Eva - Blechová
Eva - Blechová
TOPlist