Hlavní stránka » V dnesni dobe musi byt clovek obzvlaste opatrny, pokud prodava svoji nemovitost

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Napsali jste nám již 1 referencí

V dnešní době musí byt člověk obzvláště opatrný, pokud prodává svoji nemovitost, proto jsem se rozhodla pro velkou realitní společnost. Na internetu jsem si přečetla recenze a zkušenosti a po té oslovila reality Coloseum.
Obratem se mi ozvala paní makléřka, se kterou jsme dohodli schůzku. Všechny detaily prodeje jsme si upřesnili hned na první schůzce, paní makléřka nám vše pečlivě vysvětlila a poradila i se vsemi dotazy (a nebylo jich málo).
Následovalo nafoceni nemovitosti, které bylo provedeno s velkou pečlivostí, byla vidět zkušenost, fotky vypadaly reálně při tom velice pěkně. Navěšení na internet proběhlo obratem a zájemci se začali ozývat. Byt byl prodaný velice rychle za cenu, kterou jsme stanovili.
S paní makléřkou jsme byli velice spokojeni jak po profesionální, tak i po lidské stránce, v dnešní době mi to připadá jako vzácnost, mam vysoké nároky a jsem pečlivá, než se rozhodnu, vždy si vše prověřuji sama, pokaždé nám bylo dobře a přesně vysvětleno vše co jsme potřebovali zařídit, dořešit.
Prodej našeho bytu probíhal z počátku rychle, kupující projevili zájem po obdržení kompletních informaci. Nastaly nám komplikace, které se podařilo poměrně rychle vyřešit díky jednaní makléřky.
Celkově jsme byli velice spokojeni s jednáním paní makléřky, troufnu si říct, že jednaní bylo nadstandardní.

S pozdravem
Radka Meluzinova

Eva - Blechová
Eva - Blechová
TOPlist