Ráda bych poděkovala paní Pavle Hájkové za její práci a ochotu a lidské jednání, všem můžu jen doporučit. S její prací jsem maximálně spokojena. Nejvíce oceňuji férové jednání, profesionalitu a vstřícnost. Děkuji za Vaše služby jste skvělá. Přeji Vám mnoho úspěchů ve Vaší práci.
Lenka Jakubová