Hlavní stránka » Rád bych touto cestou poděkoval vaší společnosti,

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Napsali jste nám již 1 referencí

Dobrý den, vážená RK Coloseum nemovitosti,

rád bych touto cestou poděkoval nejen vaší společnosti za naprosto profesionální a precizní práci při prodeji naší nemovitosti, resp. chaty v Brně - Komíně, č. e. 121.
Musím konstatovat, že se rozhodně nejednalo o snadný úkol a jsem bytostně přesvědčen, že žádný jiný realitní makléř by si s tímto úkolem neporadil, protože to byl vskutku běh na dlouhou trať.
Na pí. magistře si vážím především toho, že je taková, jaká je, tzn. naprosto spolehlivá, svědomitá, pečlivá, na každou schůzku perfektně připravená a zkrátka žena se srdcem na pravém místě.
Myslím si, že nejen svou práci, ale i své koníčky a zájmy by měl člověk dělat srdcem, protože když tomu tak není, tak nelze očekávat, že se prosadí a dosáhne vytoužených výsledků.

Pí. makléřka je zářným příkladem toho, že když dáte do své práce to nejlepší, co ve vás je, nese to zasloužené ovoce a nejen klienti to ocení.

Gratuluji tedy RK Coloseum, že ve svých řadách tuto realitní makléřku má, protože na světě je spoustu lidí, ale jen málo takových, jako je ona.
Kéž by takových lidí bylo v naší společnosti více.

Závěrem bych rád vaší společnosti popřál plný zdar a paní makléřce úspěch nejen v profesním, ale i osobním životě a samozřejmě také spoustu spokojených klientů, protože si to maximálně zaslouží.

Děkuji, s pozdravem a přáním úspěšného dne

Michal Pilát

Eva - Blechová
Eva - Blechová
TOPlist