Oslavany, autoopravna 90m2 – pronájem prostor, dílny

Pronájem komerčních prostor Oslavany

PRODÁNO / PRONAJATO

484M003

Popis nemovitosti

K pronájmu Vám nabízíme prostory k podnikání v Oslavanech. Dají se využít jako garáže, dílna, autoopravna, sklady. Jsou zde dvě montážní jámy. Celková plocha je 90m2, rozměry 9x10m. Dílna je..

K pronájmu Vám nabízíme prostory k podnikání v Oslavanech. Dají se využít jako garáže, dílna, autoopravna, sklady. Jsou zde dvě montážní jámy. Celková plocha je 90m2, rozměry 9x10m. Dílna je postavená z cihel v dobrém stavu se zavedenou elektřinou, internetem, vodou a vytápění je zajištěno plynem. Před dílnou je pět parkovacích míst a celý areál je oplocený s příjezdovou cestou.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: 484M003
Okres: Brno-venkov
Obec: Oslavany

Makléř

Tatevik Badoyan
3. LEVEL - TOP KLUB

Tatevik Badoyan
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka MORAVSKÝ KRUMLOV
, 672 01  Moravský Krumlov
Pronájem komerčních prostor v lokalitě Oslavany, okres Brno-venkov - obrázek č. 1
Pronájem komerčních prostor v lokalitě Oslavany, okres Brno-venkov - obrázek č. 2Pronájem komerčních prostor v lokalitě Oslavany, okres Brno-venkov - obrázek č. 3Pronájem komerčních prostor v lokalitě Oslavany, okres Brno-venkov - obrázek č. 4Pronájem komerčních prostor v lokalitě Oslavany, okres Brno-venkov - obrázek č. 5

Informace

Kategorie: Výroba
Lokalita: Oslavany
Okres: Brno-venkov
Plocha užitná: 90 m²
Podlaží umístění: 1
Stav objektu: Velmi dobrý
Budova: Cihlová
Typ domu: Přízemní
En. náročnost b.: G (PENB nedodán)

Vybavení

Bezbariérový: ano
Míst k parkování: 5
Parkování: ano
Telekomunikace: Internet
Doprava: Silnice, MHD, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Elektřina: 230V, 400V
Plyn: Plynovod
Odpad: Veřejná kanalizace
Topení: Ústřední plynové

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman