Mělčany, sklad/výroba - bývalý kulturní dům.

Pronájem komerčních prostor Mělčany

PRODÁNO / PRONAJATO

353-s

Popis nemovitosti

Dvoupodlažní samostatně stojící budova postavená z cihel, dříve používaná jako kulturní dům. Budova byla postavena v roce 1932 a v roce 1964 byla provedena rekonstrukce. V 1. nadzemním podlaží se..

Dvoupodlažní samostatně stojící budova postavená z cihel, dříve používaná jako kulturní dům. Budova byla postavena v roce 1932 a v roce 1964 byla provedena rekonstrukce. V 1. nadzemním podlaží se nachází: velký sál s pódiem, 4 místnosti, 3 malé místnosti, chladící místnost, velká kuchyně, vstupní hala, 2x WC (muži/ženy). V 2. nadzemním podlaží se nachází: 3 místnosti a balkon do sálu. Patra jsou propojena jedním schodištěm.
Vytápění je za pomocí kotlů na tuhá paliva. Za domem je volná plocha z jedné strany ohraničená plotem a z druhé strany zdí. Ze silnice je vjezd bránou. Před domem a vedle domu se nachází parkoviště. Využití možné ideálně pro skladovací nebo výrobní prostory s několika kancelářemi. K dispozici je velká plocha i menší místnosti. Příjezd kamionu není problém. Na dvoře spousta volného prostoru. Parkování osobních aut není problém ani před budovou. Budova se nachází u hlavní komunikace v obci Mělčany, která leží ve vzdálenosti necelých 20 km od Brna. Výborná doprava – blízký přístup na rychlostní komunikaci R52, což je hlavní tah Brno-Vídeň.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: 353-s
Okres: Brno-venkov
Obec: Mělčany

Makléř

Zdeněk Zadělák
1. LEVEL - REALITNÍ MAKLÉŘ

Zdeněk Zadělák
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Josefská
, 602 00  Brno-město (Brno)
Pronájem komerčních prostor v lokalitě Mělčany, okres Brno-venkov - obrázek č. 1
Pronájem komerčních prostor v lokalitě Mělčany, okres Brno-venkov - obrázek č. 2Pronájem komerčních prostor v lokalitě Mělčany, okres Brno-venkov - obrázek č. 3Pronájem komerčních prostor v lokalitě Mělčany, okres Brno-venkov - obrázek č. 4Pronájem komerčních prostor v lokalitě Mělčany, okres Brno-venkov - obrázek č. 5Pronájem komerčních prostor v lokalitě Mělčany, okres Brno-venkov - obrázek č. 6Pronájem komerčních prostor v lokalitě Mělčany, okres Brno-venkov - obrázek č. 7Pronájem komerčních prostor v lokalitě Mělčany, okres Brno-venkov - obrázek č. 8zobrazit další

Informace

Kategorie: Výroba
Lokalita: Mělčany, Mělčany
Okres: Brno-venkov
Plocha užitná: 1.573 m²
Plocha pozemku: 1.573 m²
Plocha zastavěná: 535 m²
Počet podlaží: 2
Podlaží umístění: 2
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Budova: Cihlová
Umístění objektu: Okraj obce
En. náročnost b.: G (PENB nedodán)

Vybavení

Míst k parkování: 10
Parkování: ano
Doprava: Silnice, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Elektřina: 230V, 400V
Plyn: Plynovod
Topení: Lokální tuhá paliva

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman