Brno, hala s kancelářským objektem.

Pronájem komerčních prostor Brno

PRODÁNO / PRONAJATO

8022

Popis nemovitosti

Pronájem železobetonové montované haly, prosvětlené střešními světlíky. Hala je izolovaná, vytápěná, připojená na kanalizaci, podlaha je betonová nebo špalíková. V hale je rozvod stlačeného vzduchu,..

Pronájem železobetonové montované haly, prosvětlené střešními světlíky. Hala je izolovaná, vytápěná, připojená na kanalizaci, podlaha je betonová nebo špalíková. V hale je rozvod stlačeného vzduchu, elektroinstalace světelná a motorická. Půdorysný rozměr 77,5 x 64,65 m, výška pod vazník 6 m, výška atiky 7,5 m. V hale je jeřábová dráha a je vhodná pro skladování nebo strojní výrobu.
Dále jsou součástí pronájmu vytápěné kancelářské prostory o ploše 141 m2 v I.NP dvoupodlažní zděné budovy, s telefonní přípojkou a samostatný přízemní železobetonový montovaný objekt sloužící jako sociální zázemí, s prostorami pro jídelnu, zasedací místnosti, šatny, umývárny, WC, kanceláře, příruční sklady. Elektroinstalace světelná i motorická, vzduchotechnika, vodovodní rozvody, kanalizace, vytápění, rozvod stlačeného vzduchu, telefon. Užitná plocha 1 181 m2.
Prostory lze dělit na menší části dle potřeby.
Areál, v němž jsou objekty situovány, se nachází v těsné blízkosti křižovatky Brno-Vídeň a dálnice Praha-Ostrava-Bratislava, v blízkosti výjezdu z dálnice a je přizpůsoben tak, aby bylo možné zásobování a obsluha areálu kamionovou dopravou. Spojení je možné místní hromadnou dopravou, případně vlakem.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: 8022
Okres: Brno
Obec: Brno

Makléř

Zdeněk Zadělák
1. LEVEL - REALITNÍ MAKLÉŘ

Zdeněk Zadělák
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Josefská
, 602 00  Brno-město (Brno)
Pronájem komerčních prostor v lokalitě Brno, okres Brno - obrázek č. 1
Pronájem komerčních prostor v lokalitě Brno, okres Brno - obrázek č. 2

Informace

Kategorie: Výroba
Lokalita: Brno - Horní Heršpice
Okres: Brno-město
Plocha užitná: 5.258 m²
Podlaží umístění: 1
Stav objektu: Dobrý
Budova: Montovaná
En. náročnost b.: G (PENB nedodán)

Vybavení

Míst k parkování: 10
Parkování: ano
Telekomunikace: Telefon
Doprava: Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Elektřina: 230V, 400V
Plyn: Plynovod
Odpad: Veřejná kanalizace
Topení: Jiné

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman