Brno, dvoulodní hala.

Pronájem komerčních prostor Brno

PRODÁNO / PRONAJATO

8017

Popis nemovitosti

Pronájem samostatně stojící dvoulodní haly o celkové ploše 2 011 m2 s nově vybudovaným kancelářským a sociálním zázemím, v areálu s obchodními, skladovacími a kancelářskými prostorami, v Brně - Horní..

Pronájem samostatně stojící dvoulodní haly o celkové ploše 2 011 m2 s nově vybudovaným kancelářským a sociálním zázemím, v areálu s obchodními, skladovacími a kancelářskými prostorami, v Brně - Horní Heršpice, na ulici Pražákova. Hala je izolovaná, přístupná čtyřmi vraty o rozměrech 5,1 x 5,1 metru, podlaha je betonová, výška pod vazník 9,1 metru. Velké množství parkovacích míst.
Areál se nachází na strategickém místě rozvíjejícího se jižního centra, v těsné blízkosti křižovatky Brno-Vídeň a dálnice Praha-Ostrava-Bratislava a v blízkosti sjezdu z dálnice. Areál je situován mezi dvěma ulicemi Vídeňskou a Pražákovou, vjezd a vstup do areálu je možný třemi branami z obou těchto komunikací. Celý areál je přizpůsoben tak, aby bylo možné zásobování a obsluha areálu kamionovou dopravou. V těsné blízkosti areálu je budováno rozsáhlé administrativní centrum. Vzdálenost do centra Brna je cca 3 km, spojení je možné místní hromadnou dopravou - tramvají a autobusem. V blízkosti areálu je rovněž vlaková zastávka.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: 8017
Okres: Brno
Obec: Brno

Makléř

Soňa Ševčíková
1. LEVEL - REALITNÍ MAKLÉŘ

Soňa Ševčíková
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]


Tuto nemovitost nabízí

Vedení
Pronájem komerčních prostor v lokalitě Brno, okres Brno - obrázek č. 1

Informace

Kategorie: Sklady
Lokalita: Pražákova 510/51, Brno - Horní Heršpice
Okres: Brno-město
Plocha užitná: 2.011 m²
Podlaží umístění: 1
Stav objektu: Velmi dobrý
Budova: Panelová
Umístění objektu: Okraj obce
En. náročnost b.: G (PENB nedodán)

Vybavení

Míst k parkování: 10
Parkování: ano
Doprava: Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman