Brno-Černovice, pronájem pozemku.

Pronájem pozemku Brno

PRODÁNO / PRONAJATO

A304B001

Popis nemovitosti

Pronájem vyasfaltovaného pozemku 500 m2 s plechovou halou o zastavěné ploše 65 m2, v blízkosti areálu Olomoucká v Brně-Černovicích. Pozemek je vhodný pro využití jako autobazar, opravna, pro..

Pronájem vyasfaltovaného pozemku 500 m2 s plechovou halou o zastavěné ploše 65 m2, v blízkosti areálu Olomoucká v Brně-Černovicích. Pozemek je vhodný pro využití jako autobazar, opravna, pro skladování.
Pozemek je v současné době oplocený s dvěma vjezdovými branami. Hala je plechová, nezateplená o výšce 4-6 metrů je v ní přípojka na elektrickou energii 220/380V. Cena pronájmu pozemku je 12.000,- Kč.
V sousedním objektu je také možnost pronájmu vytápěných skladovacích
a kancelářských prostor 120 m² s rampou a se sociálním zařízením.
Cena: 40.000,- Kč/čtvrtletí.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: A304B001
Okres: Brno
Obec: Brno


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Květná
Květná 167/3, 603 00  Brno
Pronájem pozemku v lokalitě Brno, okres Brno - obrázek č. 1
Pronájem pozemku v lokalitě Brno, okres Brno - obrázek č. 2Pronájem pozemku v lokalitě Brno, okres Brno - obrázek č. 3Pronájem pozemku v lokalitě Brno, okres Brno - obrázek č. 4Pronájem pozemku v lokalitě Brno, okres Brno - obrázek č. 5Pronájem pozemku v lokalitě Brno, okres Brno - obrázek č. 6

Informace

Kategorie: Pozemky pro komerční výstavbu
Lokalita: Olomoucká, Brno - Černovice
Okres: Brno-město
Plocha pozemku: 550 m²
Plocha zastavěná: 50 m²
Stavba: Budova, hala
Umístění objektu: Rušná část obce
Zástavba: Průmyslová

Vybavení

Komunikace: Neupravená
Doprava: Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman