Blansko, objekt k bydlení i podnikání.

Pronájem komerčních prostor Blansko

PRODÁNO / PRONAJATO

438BL002

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu objekt k podnikání s možností bydlení v Blansku. Je vhodný pro kanceláře, skladovací, výrobní či obchodní činnost. Jedná se o přízemní cihlový dům se sedlovou střechou s pálenou..

Nabízíme k pronájmu objekt k podnikání s možností bydlení v Blansku. Je vhodný pro kanceláře, skladovací, výrobní či obchodní činnost.
Jedná se o přízemní cihlový dům se sedlovou střechou s pálenou taškou. Uzavřený oplocený areál s vjezdem na velké parkoviště. Součástí objektu je garáž pro jedno auto.
Dispozice – dvě kuchyně, sociální zařízení – 3x WC, 3x sprcha a další prostory k širokému využití.
Objekt je napojen na elektřinu, vodu, plyn i kanalizaci.
Celková plocha pozemku činí 1 170 m2, zastavěno 352 m2.
Volné ihned.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: 438BL002
Okres: Blansko
Obec: Blansko


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Květná
Květná 167/3, 603 00  Brno
Pronájem komerčních prostor v lokalitě Blansko, okres Blansko - obrázek č. 1
Pronájem komerčních prostor v lokalitě Blansko, okres Blansko - obrázek č. 2Pronájem komerčních prostor v lokalitě Blansko, okres Blansko - obrázek č. 3Pronájem komerčních prostor v lokalitě Blansko, okres Blansko - obrázek č. 4Pronájem komerčních prostor v lokalitě Blansko, okres Blansko - obrázek č. 5Pronájem komerčních prostor v lokalitě Blansko, okres Blansko - obrázek č. 6Pronájem komerčních prostor v lokalitě Blansko, okres Blansko - obrázek č. 7Pronájem komerčních prostor v lokalitě Blansko, okres Blansko - obrázek č. 8zobrazit další

Informace

Kategorie: Ostatní komerční nemovitosti
Lokalita: Blansko
Okres: Blansko
Plocha užitná: 1.170 m²
Plocha pozemku: 1.170 m²
Plocha zastavěná: 352 m²
Počet podlaží: 1
Podlaží umístění: 1
Stav objektu: Dobrý
Budova: Cihlová
Typ domu: Přízemní
Umístění objektu: Centrum obce
En. náročnost b.: G (PENB nedodán)

Vybavení

Míst k parkování: 15
Parkování: ano
Doprava: Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Elektřina: 230V, 400V
Plyn: Plynovod
Odpad: Veřejná kanalizace

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman