Kuřim, pronájem RD 1+kk - rodinný dům

Pronájem komerčních prostor Kuřim

PRODÁNO / PRONAJATO

A524BL038-2

Popis nemovitosti

Pronájem nezařízeného rodinného domu 1+1 vhodného k podnikání, na hlavní ulici v blízkosti centra města Kuřim, vzdáleného cca 8 km od Brna. Jedná se o patrový řadový rodinný dům, postavený v roce..

Pronájem nezařízeného rodinného domu 1+1 vhodného k podnikání, na hlavní ulici v blízkosti centra města Kuřim, vzdáleného cca 8 km od Brna.
Jedná se o patrový řadový rodinný dům, postavený v roce 1936, v letech 1952 až 1966 proběhla jeho oprava, v roce 1984 byl nově omítnut, v roce 2000 byly kompletně zrekonstruovány veškeré rozvody IS, v roce 2004 proběhla rekonstrukce střechy a terasy. V přízemí domu je jedna místnost 36 m2 s oknem do ulice, která vznikla propojením obývacího pokoje a kuchyně, chodba 6 m2, koupelna 6 m2 a WC 1 m2. Místnost je možné předělit sádrokartonovou příčkou na dvě. Vytápění domu je ústřední plynové, v domě je přípojka kabelové TV, možnost internetu. Ihned volný, vhodný k dlouhodobému pronájmu a k podnikání .

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: A524BL038-2
Okres: Brno-venkov
Obec: Kuřim


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka VYŠKOV
Masarykovo náměstí 61/29, 682 01  Vyškov
Pronájem komerčních prostor v lokalitě Kuřim, okres Brno-venkov - obrázek č. 1
Pronájem komerčních prostor v lokalitě Kuřim, okres Brno-venkov - obrázek č. 2Pronájem komerčních prostor v lokalitě Kuřim, okres Brno-venkov - obrázek č. 3Pronájem komerčních prostor v lokalitě Kuřim, okres Brno-venkov - obrázek č. 4Pronájem komerčních prostor v lokalitě Kuřim, okres Brno-venkov - obrázek č. 5Pronájem komerčních prostor v lokalitě Kuřim, okres Brno-venkov - obrázek č. 6Pronájem komerčních prostor v lokalitě Kuřim, okres Brno-venkov - obrázek č. 7Pronájem komerčních prostor v lokalitě Kuřim, okres Brno-venkov - obrázek č. 8zobrazit další

Informace

Kategorie: Kanceláře
Lokalita: Legionářská, Kuřim
Okres: Brno-venkov
Plocha užitná: 89 m²
Plocha pozemku: 210 m²
Plocha zastavěná: 210 m²
Počet podlaží: 2
Podlaží umístění: 2
Stav objektu: Dobrý
Budova: Cihlová
Typ domu: Patrový
Umístění objektu: Centrum obce
En. náročnost b.: G (PENB nedodán)

Vybavení

Míst k parkování: 1
Parkování: ano
Telekomunikace: Internet, Kabelová televize
Doprava: Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Topení: Ústřední plynové

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman