Hlavní stránka » Poděkování Firmě Coloseum nemovitosti a jejím makléřům.

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Napsali jste nám již 1 referencí

Poděkování Firmě Coloseum nemovitosti a jejím makléřům.

Dobrý den, mé jméno je Jana Kozlová ráda bych tímto poděkovala Panu Luboši Ujčíkovi a kolegům.

Na tyto lidičky moc hodný jsem narazila jako na boží milost .

Není to tak dávno, co naši rodinu postihla tragédie v podobě úmrtí v rodině, byla jsem v koncích nikdo mi neporadil a nebo jsem se setkala s protahováním, nechutí věc řešit a nevoli dopátrat se pravdy.
Zavolala jsem, po telefonu jsem řekla co se mi stalo a jaké potíže ohledně majetku, dluhu a pravdivému nynějšímu stavu stejně tak jako budoucímu stavu věcí ohledně řízení pozůstalosti.
Překvapivě mi bylo sděleno, že přijedou osobně, podívají se na to a vzhledem k tomu, že i já jsem tahala všechny potřebné dokumenty jeden za týden, tak jsem se od nich dozvěděla ještě ten den skoro celý stav věci, jak ohledně majetku tak ohledně dluhu a i těch budoucích .

Jsem jim moc vděčná za pomoc, kdy jsem se ji nikde jinde nedovolala. Vaši lidé byli milí, vše mi vysvětlili a dokonce mi tady přeinstalovali zastaralé programy na PC.
Proto i když jsme se dozvěděli konečnou sumu a jaké jsou možnosti, tak jsme se rozhodli vzdát se dědictví neboť nebylo ničím potvrzené, že dluhy nepřevýší cenu nemovitosti v pozůstalosti.

Prosím za kladné hodnocení vašich makléřů, neboť i když jsem jim osobně děkovala tak mi to nepřišlo za jejich snahu, kdy po mě nic nechtěli a jak moc mi pomohly, dost .

Proto jsem se rozhodla o svou zkušenost s vaší firmou a lidmi podělit i s vámi a věřím, že vzhledem k citlivosti, kterou museli řešit v mém případě, kdy otec mé dcery si vzal život, tak ohledně diskrétnosti projednávání, že vše dělali opravdu svědomitě a jako profesionálové s lidskou duší.

Vřelé poděkování Coloseum Nemovitosti a jejím makléřům přeje Jana Kozlová s dětmi.

Luboš Ujčík
Luboš Ujčík3 hvězdy 3 hvězdy 3 hvězdy
TOPlist