Hlavní stránka » Pan Ujčík z Coloseum nemovitosti neměl od začátku konkurenci. Mohu jeho služby vřele a bez váhání doporučit komukoli, kdo hledá poctivost a top kvalitu v oblasti realit.

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Napsali jste nám již 1 referencí

Před prodejem domu jsem oslovila několik realitních kanceláří a makléřů, abych mohla porovnat, než si zvolím.
Pan Ujčík z Coloseum nemovitosti neměl od začátku konkurenci.
Získal si mě nejen velmi empatickým přístupem, ale i znalostmi z oboru, od začátku měl jasnou vizi, jak budeme postupovat, všechno mi podrobně vysvětlil krok za krokem a já jsem tak mohla být naprosto v klidu a s důvěrou mu svěřit prodej své nemovitosti.
Pan Ujčík nezklamal a opravdu vždy dodržel, co slíbil. O všem mne průběžně informoval a jeho přátelský, a přesto velmi profesionální přístup byl po celou dobu k nezaplacení.
Velmi jsem ocenila jeho dlouholeté zkušenosti a znalosti z oboru, které byly klíčové v průběhu celého prodeje, zodpověděl všechny otázky a vždy se ujistil, že vím, jaké budou další kroky a všemu rozumím. Nikdy jsem neměla pocit, že bych byla jen dalším jménem na seznamu, naopak pan Ujčík byl velmi pečlivý a jeho podpora pro zákazníka byla pětihvězdičková.
Mohu jeho služby vřele a bez váhání doporučit komukoli, kdo hledá poctivost a top kvalitu v oblasti realit.

Jana Bucale

Rodinný dům 5+1, Moravské Bránice

Pan Ujčík z Coloseum nemovitosti neměl od začátku konkurenci. Mohu jeho služby vřele a bez váhání doporučit komukoli, kdo hledá poctivost a top kvalitu v oblasti realit. - obrázek č. 1Pan Ujčík z Coloseum nemovitosti neměl od začátku konkurenci. Mohu jeho služby vřele a bez váhání doporučit komukoli, kdo hledá poctivost a top kvalitu v oblasti realit. - obrázek č. 2Pan Ujčík z Coloseum nemovitosti neměl od začátku konkurenci. Mohu jeho služby vřele a bez váhání doporučit komukoli, kdo hledá poctivost a top kvalitu v oblasti realit. - obrázek č. 3Prodáno za 11 dnů
Luboš Ujčík
Luboš Ujčík3 hvězdy 3 hvězdy 3 hvězdy
TOPlist