REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Napsali jste nám již 1 referencí

Kateřina HavelkováRealitní makléř
vyřizující tuto zakázku
Kateřina Havelková

Nevím úplně jak začít, tak to vezmu raději pěkně od začátku. 
S přítelem jsme si hledali vhodný domek, který bychom si mohli spravovat a upravovat k obrazu našemu...
A tak jsme hledali a chodili po prohlídkách domů a najednou nám padl do oka domek, konečně! A ještě k tomu v okolí krásných libavských lesů. 
Tak jsem zavolala do realitní kanceláře Coloseum, obratem telefon a volala právě slečna Kateřina Havelková, o které se dnes chci pobavit a tímto jí zároveň moc poděkovat,
příjemný a vlídný hlas mimochodem, s tím, že s časem na prohlídku se nám přizpůsobí, to nás samozřejmě velice potěšilo, protože máme krátký dlouhý týden a taky se nám směny střídají,.... a tak jsme se domluvili na místu a čase. 
Na prohlídce domu se nám moc líbilo, hlavně po ní, jsem měla stále nějaké otázky a tak jsem vždy jen napsala smsku a hned se mi dostalo odpovědi. A to bez ohledu na hodině, či byl týden nebo víkend. 
Na další prohlídce mi přišlo jako bychom se se slečnou Havelkovou znaly už roky, všechno na rovinu, férové jednání a to já mám ráda!
Tak jsme si potykaly, nebylo to tak formální a o to i příjemnější :) 
Pro koupi domu jsme se nakonec rozhodli a následovaly další schůzky, Káťu jsem vždy ráda viděla, dala nám spoustu rad a spolupráce s ní byla příjemná a rychlá. 
Závěrem chci říct, že jsem moc ráda, že zrovna na Káťu jsem narazila při řešení takového velkého, životního rozhodnutí!
Jsem spokojená a rozhodně můžu jen doporučit!
 
Lucie Popelková RD Domašov nad Bystřicí

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman