• goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • Jsme
  pojištěni
  goal4
 • Jsme
  prověření
  goal5 goal5 goal5 goal5
 • Jsme
  členy
  goal6
 • Ale hlavně ... máme tisíce
  spokojených
  zákazníků
Realizované
zakázky
Výborná spolupráca aj komunikácia.
Výborná spolupráca aj komunikácia. - obrázek č. 1Prodáno
za 2 měsíce
Rádi bychom touto cestou poděkovali za krásnou spolupráci a..
Rádi bychom touto cestou poděkovali za krásnou spolupráci a velice lidský přístup. - obrázek č. 1Prodáno
za měsíc
Velmi bych chtěla vyzvednout práci realitního makléře p...
Velmi bych chtěla vyzvednout práci realitního makléře p. Jiřího Nádeníčka. - obrázek č. 1Prodáno
za 40 dnů
Hlavní stránka » Vyhledávání v nabídce » Domy » Třebíč

Domy Třebíč - k prodeji či pronájmu

Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. Vám aktuálně nabízí domy v počtu 3 aktuálních inzerátů. Nabízíme k prodeji i pronájmu domy v okresech Třebíč a dalších lokalitách jihomoravského kraje. Můžete si být jisti, že domy k prodeji i pronájmu v naší nabídce jsou vždy aktuální. Proto neváhejte kontaktovat naše makléře a domluvte si prohlídku Vámi vybrané nemovitosti. Nejvíce si zakládáme na DOBRÉ POVĚSTI, a proto našim klientům standardně nabízíme nejvýhodnější koupi či pronájem a nejbezpečnější právní servis, který pro naše klienty zajišťuje renomovaná advokátní kancelář.

Typ nabídky

Druh nemovitosti
Domy

Domy Třebíč - k prodeji či pronájmu

Budišov - celoroční chata 3+1, pozemek 1195 m2, terasa - chata

Budišov - celoroční chata 3+1, pozemek 1195 m2, terasa - chata - Domy Třebíč

Nabízíme Vám ke koupi velice luxusní polosamotu, v podobě celoroční chaty s terasou (jižní orientace, 15 m2) u obce Budišov (Vysočina, okr. Třebíč), o velikosti 39 m2, dispozici 3+1, 2NP, WC + sprchový kout. Chata stojí na vlastním pozemku, s vlastní, zpevněnou, příjezdovou cestou. Náleží k ní pozemek o velikosti 1.156 m2, který je dlouhodobě udržovaný a na kterém se nachází jak hřiště pro volnočasové aktivity, tak odpočinkový koutek s ohništěm, udírna a menší domek, sloužící nejen k přespání. Součástí chaty je garáž o velikosti 17,5 m2 s výškou stropu 1,86 m a dílna/sklep 11,5 m2. Nemovitost je zaizolována, má betonovou desku. Základy z kamene, příčky jsou zděné. Chata postavena z tepelně zaizolovaných, dřevotřískových desek, obložených dřevem a je připravená k okamžitému nastěhování se, bez dalších investic. Do chaty je zaveden elektrický proud (220+380 V). Voda čerpána z vlastní studny, odpad řešen jímkou, sporák napojen na PB. Ohřev vody zajišťuje zcela nový bojler. Voda rozvedena do celé nemovitosti. Chata se vytápí pomocí krbových kamen s teplovodním výměníkem. Rozvod tepla je i zde po celé chatě (stáří 6 let). V trubkách proudí nemrznoucí kapalina. Rozvod elektřiny v mědi, rozvod vody v plastu. Platná revize komínu i elektrorozvodů. V obci Budišov, vzdálené 3 km, je veškerá občanská vybavenost. Chata se nachází na velice klidném místě, kde nebudete rušeni jakýmkoli provozem, či lidskou činností. Je to neuvěřitelný skanzen pohody a odpočinku. Nejbližší velká města: Třebič 20 km, Jihlava 56 km, Náměšť nad Oslavou 13 km, Brno 58 km, Velké Meziříčí 17 km. Pro bližší informace kontaktujte makléře

3 500 000 Kč
Prodej / Chata / Budišov, okres Třebíčchci zjistit více >

Jaroměřice nad Rokytnou - Ohrazenice, RD 3+kk, hospodářské místnosti, zahrada - rodinný dům

Jaroměřice nad Rokytnou - Ohrazenice, RD 3+kk, hospodářské místnosti, zahrada - rodinný dům - Domy Třebíč

Nabízíme k prodeji dům s výměnkem se dvěma samostatnými vchody. Hlavní dům disponuje vstupní chodbou, která dělí místnost pravé části na kuchyni, spíž, koupelnu a samostatnou toaletu. V levé části se nachází obývací místnost, přes kterou se dostaneme do ložnice. Všechny místnosti jsou prostorné a při případné rekonstrukci jsou tak možnosti neomezené. Středem domu vede schodiště do půdních prostor, i zde je možnost přestavby na obytnou část. Na hlavní budovu navazuje sklep s velkou dílnou a dále pak výměnek o dispozici jednoho velkého pokoje s přívodem vody a komorou. Vzhledem k navazujícímu dřevníku s garáží lze i výměnek přestavit k plnohodnotnému bydlení. K této zastavěné ploše 460m2 náleží také zahrada o výměře 447m2 se vzrostlými ovocnými stromy a lískou. Kromě bydlení nemovitost nabízí i menší hospodářské budovy. Dům je připojen na veřejnou kanalizaci, zdrojem vody je mimo veřejný vodovod i vlastní studna. Přípojka plynu se nachází na hranici pozemku. Do dvora je možnost vjezdu, a celý pozemek je oplocen s dostatkem soukromí. Zastavěné území místní části Ohrazenic je od Jaroměřic nad Rokytnou vzdáleno 5 km, kde najdeme plnou občanskou vybavenost. Pro bližší informace kontaktujte makléře.

2 000 000 Kč
Prodej / Rodinný / Jaroměřice nad Rokytnou, okres Třebíčchci zjistit více >
TOPlist