Brno - Bohunice, pronájem obchodních prostor, 388 m2, bezbariérové – komerce

Pronájem komerčních prostor Brno

Brno

5317L017

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k dlouhodobému pronájmu prostory restaurace o přibližné užitné ploše 388 m2, které lze využívat také jako obchodní nebo výrobní prostory, případně jako show room. Nacházejí se ve..

Nabízíme Vám k dlouhodobému pronájmu prostory restaurace o přibližné užitné ploše 388 m2, které lze využívat také jako obchodní nebo výrobní prostory, případně jako show room. Nacházejí se ve frekventované části Brna - Bohunic. Přístup je řešen bezbariérově, k dispozici je i wc pro invalidy. Objekt je prosvětlený velkými skleněnými výlohami a je zkolaudován k účelům provozování restaurace, je vybaven dostatečným počtem stolů se židlemi, barovým pultem a restauračním nábytkem. Ve sklepní části se nachází sociální zařízení, zázemí pro zaměstnance a kuchyně, kterou lze vybavit dle potřeb. Parkování pro zásobování je přímo před budovou, další v přilehlém okolí. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G.
Pro bližší informace či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: 5317L017
Okres: Brno
Obec: Brno-Bohunice

Cena

65 000 Kč za měsíc
Bez provize. Bez inkasa

Makléř

Fila Vojtěch
1. LEVEL - REALITNÍ MAKLÉŘ

Fila Vojtěch
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Reference na makléře

Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Lidická
Lidická 1875/40, 60200 Brno-město (Brno)
Pronájem komerčních prostor v lokalitě Brno, okres Brno - obrázek č. 1
Pronájem komerčních prostor v lokalitě Brno, okres Brno - obrázek č. 2Pronájem komerčních prostor v lokalitě Brno, okres Brno - obrázek č. 3Pronájem komerčních prostor v lokalitě Brno, okres Brno - obrázek č. 4Pronájem komerčních prostor v lokalitě Brno, okres Brno - obrázek č. 5


Informace

Kategorie nemovitosti: Obchodní prostory
Lokalita: Brno - Bohunice
Okres: Brno-město
Plocha užitná: 388 m²
Stav: Dobrý
Typ domu: Přízemní
Poloha objektu: V bloku
Umístění objektu: Rušná část obce
Budova: Cihlová
Energetická náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

Vybavení

Bezbariérový: ano
Komunikace: Dlážděná, Asfaltová
Doprava: Silnice, MHD
Voda: Dálkový vodovod
Elektřina: 230V, 400V
Odpad: Veřejná kanalizace
Topení: Lokální elektrické

Mám zájem o:


Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
nahrávám...

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2018. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.