Tišnov,kanceláře, obchod, částečně zařízené - komerce

Pronájem komerčních prostor Tišnov

Tišnov

5257B024

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu čtyři místnosti využitelné jako kancelářské nebo obchodní prostory v Tišnově. Místnosti o výměrách 15,8 m2, 18 m2, 18 m2 a 21,66 m2 se nacházejí v přízemí cihlové budovy,..

Nabízíme Vám k pronájmu čtyři místnosti využitelné jako kancelářské nebo obchodní prostory v Tišnově. Místnosti o výměrách 15,8 m2, 18 m2, 18 m2 a 21,66 m2 se nacházejí v přízemí cihlové budovy, navíc je součástí pronájmu skladový prostor na půdě o přibližné ploše 70 m2. Místnosti lze pronajmout rozděleně po dvou kancelářích (nájem 10 000 Kč/ měsíc) s adekvátní částí půdy. K dispozici je společné sociální zařízení se sprchou a kuchyňka. Vytápění je zajištěno plynovým kotlem. Prostory jsou částečně zařízené nábytkem. Kanceláře se nacházejí v zástavbě rodinných domků, v lokalitě v blízkosti Tesca (možnost parkování) a autobusového nádraží. Vhodné využití je například pro pobočku pojišťovny.
Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G.
Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.


Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: 5257B024
Okres: Brno-venkov
Obec: Tišnov

Cena

20 000 Kč za měsíc
Bez provize. + služby.

Makléř

Mlčochová Monika
3. LEVEL - TOP KLUB

Mlčochová Monika
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Karta makléřeReference na makléře

Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Květná
Květná 167/3, 60300 Pisárky (Brno)
Pronájem komerčních prostor v lokalitě Tišnov, okres Brno-venkov - obrázek č. 1
Pronájem komerčních prostor v lokalitě Tišnov, okres Brno-venkov - obrázek č. 2Pronájem komerčních prostor v lokalitě Tišnov, okres Brno-venkov - obrázek č. 3Pronájem komerčních prostor v lokalitě Tišnov, okres Brno-venkov - obrázek č. 4Pronájem komerčních prostor v lokalitě Tišnov, okres Brno-venkov - obrázek č. 5Pronájem komerčních prostor v lokalitě Tišnov, okres Brno-venkov - obrázek č. 6Pronájem komerčních prostor v lokalitě Tišnov, okres Brno-venkov - obrázek č. 7Pronájem komerčních prostor v lokalitě Tišnov, okres Brno-venkov - obrázek č. 8Pronájem komerčních prostor v lokalitě Tišnov, okres Brno-venkov - obrázek č. 9Pronájem komerčních prostor v lokalitě Tišnov, okres Brno-venkov - obrázek č. 10Pronájem komerčních prostor v lokalitě Tišnov, okres Brno-venkov - obrázek č. 11Pronájem komerčních prostor v lokalitě Tišnov, okres Brno-venkov - obrázek č. 12


Informace

Kategorie nemovitosti: Kanceláře
Lokalita: Tišnov
Okres: Brno-venkov
Plocha užitná: 143 m²
Podlaží umístění: 1
Stav: Dobrý
Typ domu: Patrový
Poloha objektu: Řadový
Umístění objektu: Rušná část obce
Budova: Cihlová
Zástavba: Obytná
Energetická náročnost budovy: G

Vybavení

Zařízený: Částečně
Výtah: ne
Komunikace: Dlážděná, Asfaltová
Doprava: Vlak, Silnice, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Elektřina: 230V
Plyn: Plynovod
Odpad: Veřejná kanalizace
Topení: Ústřední plynové

Mám zájem o:


Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
nahrávám...

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.