Reality Třebíč

Moravské Budějovice RD 6+1, 642 m2, zahrada - rodinný dům - Domy Třebíč

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji prostorný rodinný dům o dispozici 6+1 a přibližné užitné ploše 250 m2 v Moravských Budějovicích. Dům se nachází v centru města, je částečně podsklepený a za domem je uzavřený dvůr na který navazuje zahrada se vzrostlými stromy. U domu je také garáž a na zahradě je vystavěn pěkný altán. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě a jsou zde samostatné, prostorné a světlé pokoje. Vzhledem k poloze lze nemovitost využít ke komerčním účelům a nebo k pohodlnému vzdušnému bydlení v centru města s maximální občanskou vybaveností.Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací nebo případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 700 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Moravské Budějovice, okres Třebíč
Kožichovice, orná půda 1386 m2, sítě, příjezdová komunikace, lze stavět – pozemek  - Pozemky Třebíč

Nabízíme Vám k prodeji rovinatý pozemek o celkové výměře 1386 m2 v obci Kožichovice, který je dle platného územního plánu určen k výstavbě rodinného domu. V současné době je parcela vedena na katastru nemovitosti jako orná půda. Uliční šíře parcely je cca 28,4 m a délka parcely je 46,6 m. Z inženýrských sítí je zde elektrická přípojka, voda a kanalizace. K pozemku vede asfaltová příjezdová komunikace. Obec Kožichovice je od města Třebíč vzdálená pouhé 2 km. Město Třebíč disponuje veškerou občanskou vybavenosti. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací, či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 250 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Kožichovice, okres Třebíč
Vícenice, RD 5+1, rekonstrukce, dvůr, vjezd – rodinný dům - Domy Třebíč

Nabízíme Vám k prodeji světlý a prostorný rodinný dům po zdařilé rekonstrukci. Dům disponuje velikosti 5+1 a jeho přibližná užitná plocha činí 130 m2. Je to cihlová, řadová stavba, která byla postavená v klidné části obce Vícenice u Náměště nad Oslavou. Obec s počtem obyvatel cca 380 patří mezi klidnější. Dopravní dostupnost je zde autobusová. Obec má školu a kostel. Dům se sedlovou střechou, dřevěným krovem a pálenou taškou je ihned obyvatelný. Jeho okna jsou z části dřevěná a z části plastová. Orientace oken je z části na jih a z části na západ. Dům je podsklepený. V prvním nadzemním podlaží se nachází chodba, koupelna (4,62 m2), obývací pokoj (18,2 m2), kuchyň (8,75 m2) a dětský pokoj (16 m2). Dominantou a dokonalosti druhého nadzemního podlaží je teplý, prostorný pokoj (53 m2), představující ložnici. Druhé nadzemní podlaží vám dá prostor pro vaši další realizaci. Připravený pro dotažení k finální úpravě je tady pokoj (18,8 m2), dále koupelna a WC. Výhodou tohoto útulného domu je to, že zde můžete bydlet v pohodlí a současně si dům dotvořit k dokonalosti dle vlastních představ. Na podlahách domu je položená dlažba, plovoucí podlaha a z části lino. Vytápění domu je centrální plynové. K ohřevu vody slouží bojler. K dalším prostorům, které můžete využívat patří dvůr domu, dílna, garáž a předzahrádka. Dvůr je s možností vjezdu. Celková rekonstrukce kanalizace v celé obci proběhne do dvou let. Na pozemku se nachází taky studna s užitkovou vodou. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací, či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 450 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Vícenice u Náměště nad Oslavou, okres Třebíč
Mohelno, chata 2+kk, pozemek 367 m2,  - Domy Třebíč

Nabízíme Vám k prodeji patrovou rekreační chatu s číslem evidenčním, na vlastním pozemku, v obci Mohelno. Chata o zastavěné ploše 17 m2 a přibližné užitné ploše 30 m2 je zděná, podsklepená, se sedlovou střechou. Půdorys tvoří obdélník o rozměrech 3,8 x 4,2 m. V suterénu se nachází betonový sklep, v přízemí obývací pokoj s kuchyňským koutem, v podkroví je ložnice. V chatě je rozvedena elektřina. Kolem chaty je udržovaná zahrada. Obec Mohelno leží 13km Náměště nad Oslavou, 15 km od Moravského Krumlova. Blízkost Hadcové stepi a Dalešické přehrady umožňují výlety do přírody a rybaření. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

450 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Chata / Mohelno, okres Třebíč
Markvartice u Třebíče, stavební parcela 4265 m2 - pozemek - Pozemky Třebíč

Nabízíme Vám ke koupi stavební parcelu o výměře 4265 m2 v obci Markvartice u Třebíče, 1/3 pozemku je dle platného územního plánu určena k výstavbě rodinných domu, ostatní je v jednání s příslušnými správními institucemi. Pozemek je přibližně 27 m široký a 160 m dlouhý, svojí rozlohou a polohou je vhodný pro stavbu hned několika rodinných domů, či objektů. K parcele vede místní asfaltová komunikace a inženýrské sítě jsou v dosahu - voda a plyn ve vzdálenosti přibližně 75 m, elektrický proud max. 150 m. Obec Markvartice leží na severozápadní straně silnice I. třídy č. 23, 10 km od Třebíče ve směru na Telč. V Markvarticích je základní občanská vybavenost, mateřská škola, obecní knihovna, kulturní dům s přilehlým venkovním areálem "SKALKA", vhodným ke kulturnímu využití a sportu. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je parcela, jejíž koupi lze financovat hypotéčním úvěrem, který Vám zajistíme, vhodná pro stavbu právě Vašeho nového domova, či pro rozšíření Vašeho podnikání.

499 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Markvartice, okres Třebíč
Pyšel, pozemek pro výstavbu RD, 901 m2, sítě na hranici, příjezd - pozemek - Pozemky Třebíč

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemek, územním plánem obce určený k výstavbě rodinného domu nebo celoročně obyvatelného rekreačního objektu, v klidné obci Pyšel nedaleko Náměště nad Oslavou. Parcela je částečně oplocená a vede k ní asfaltová komunikace. Voda, elektřina a plyn se nacházejí na hranici pozemku, lze se připojit také na obecní kanalizaci. Parcela je situována v obytné zástavbě, v blízkosti školy, školky, dětského hřiště, obecní prodejny. Dále se v obci nachází fotbalové hřiště, restaurace, knihovna. Obec Pyšel leží několik kilometrů od Dalešické přehrady. Spojení s Náměští nad Oslavou zajišťuje linkový autobus. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

595 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Pyšel, okres Třebíč
Březník, RD 4+1, sklep, dvůr, zahrada - rodinný dům - Domy Třebíč

Nabízíme Vám k prodeji patrový rodinný dům se sedlovou střechou v klidné obci Březník na Třebíčsku. Bytelný cihlový dům o dispozicích 4+1 a přibližné užitné ploše 200 m2 je obdélníkového půdorysu, podsklepený, dobře udržovaný. Je napojený na elektřinu, veřejný vodovod a plyn, na pozemku je navíc vlastní studna. Vytápění je řešeno ústředním plynovým kotlem. Na obytnou část navazuje garáž, letní kuchyně, hospodářské přístavky a dílna. Za domem se nachází dvůr a oplocená zahrada o výměře 162 m2. Dům je ihned obyvatelný. Březník je obec s veškerou občanskou vybaveností, cesta do Náměště nad Oslavou trvá 10 minut autem nebo linkovým autobusem. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 800 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Březník, okres Třebíč
Moravské Budějovice - RD 6+2, 825 m2, bazén, posezení, okrasná zahrada - rodinný dům - Domy Třebíč

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 6+ 2 a přibližné užitné ploše 240 m2 v Moravských Budějovicích. Dům je po kompletní rekonstrukci a nachází se v klidné lokalitě města. Nemovitost je celá podsklepená a jsou zde prostorné samostatné pokoje. Vytápění domu je zajištěno plynovým kotlem a na pozemku je vlastní studna, kterou lze využít k zalévání zahrady. Za domem je prostorná, udržovaná, okrasná zahrada s bazénem, zahradním domkem a posezením s krbem. Součástí prodeje je kuchyňská linka a částečné vybavení domu. V domě byly provedeny nadstandardní rekonstrukce a je zde možnost okamžitého nastěhování. Nemovitost nabízí pohodlné bydlení v blízkosti centra. Město Moravské Budějovice má maximální občanskou vybavenost a je zde dobrá dopravní dostupnost do Znojma a Třebíče. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

3 750 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Moravské Budějovice, okres Třebíč
Zvěrkovice  - RD 3+1, 120 m2,dvůr, zahrada - rodinný dům - Domy Třebíč

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 3+1 a přibližné užitné ploše 120 m2 v obci Zvěrkovice. Dům má prostorné pokoje a je napojen na kanalizaci, obecní vodovod, elektřinu a plynová přípojka je před domem. U domu se nachází prostorný uzavřený dvůr s hospodářskými budovami a klenutým sklepem. Za domem je také zahrada se vzrostlými stromy. Nemovitost je vhodná k trvalému bydlení nebo jako chalupa k rodinné rekreaci. Obec Zvěrkovice je menší obec s dobrou dostupností do Moravských Budějovic a Znojma. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

650 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Zvěrkovice, okres Třebíč
Vícenice, zemědělské objekty, 27 000 m² - komerce - Komerční Třebíč

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji bývalý areál zemědělského podniku sestávající se z kancelářského objektu adaptované historické sýpky, dále staveb určených k chovu velkých hospodářských zvířat a prostorné haly na uskladnění pícnin. Areál nabízí široké možnosti využití pro výrobu či skladování. Na historické budovy je možné využít grantový systém na revitalizaci. Obec Vícenice leží v třebíčském okrese 4 km od Moravských Budějovic. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedna energetická třída G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

7 170 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Zemědělský / Vícenice, okres Třebíč
Vacenovice, zemědělský areál, 29.000 m² - komerce - Komerční Třebíč

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji zemědělský areál - bývalé zemědělské družstvo, v obci Vacenovice. Nemovitost se sestává ze tří objektů. které jsou v dobrém technickém stavu připravené k adaptaci na výrobní či skladové prostory s využitím prostorných manipulačních ploch. Objekty jsou prodejné i samostatně s vlastními pozemky. Vacenovice jsou místní části města Jaroměřice nad Rokytnou, které leží nedaleko Moravských Budějovic a Třebíče. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedna energetická třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

9 750 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Zemědělský / Jaroměřice nad Rokytnou, okres Třebíč
Vacenovice, zemědělská stodola, 2 444 m² - komerce - Komerční Třebíč

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji samostatně stojící historický objekt se zpevněnou příjezdovou cestou a navazujícím manipulačním prostorem. Zemědělská stodola byla dříve využívána jako sklad pícnin. Nyní doporučujeme k adaptaci na výrobní či skladovací prostor s možností využití grantového systému. Vacenovice jsou místní části města Jaroměřice nad Rokytnou, které leží nedaleko Moravských Budějovic a Třebíče. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedna energetická třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

750 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Zemědělský / Jaroměřice nad Rokytnou, okres Třebíč
Moravské Budějovice RD 7+1, 250 m2, zahrada, garáž - rodinný dům - Domy Třebíč

Nabízíme Vám k prodeji prvorepublikovou vilu o dispozici 7+1 a přibližné užitné ploše 250 m2 v Moravských Budějovicích. U domu je přistavěný ateliér, kancelář a jsou zde dvě garáže. V přízemí domu jsou technické místnosti, kotelna a garáž. V prvním patře se nachází prostorná vstupní hala, dva pokoje, kuchyně a toaleta. Ve druhém patře jsou další tři pokoje a koupelna s toaletou. Nemovitost je napojená na veškeré inženýrské sítě a vytápění je řešeno ústředním plynovým topením. U domu je zahrada na které je umístěn skleník. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 990 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Moravské Budějovice, okres Třebíč
Třebíč , RD - byt 3+kk a komerční prostory, 520 m2, mezonetový byt - rodinný dům - Domy Třebíč

Nabízíme Vám k prodeji nadstandardní rodinný dům s bytem o dispozici 3+kk a komerčními prostory o celkové přibližné užitné ploše 520 m2 v centru Třebíče. Dům má pět podlaží, v horních dvou patrech je luxusní mezonetový byt s terasou. V dalších patrech je možnost komerčního využití, je zde prostorná prodejna, dvě velké kanceláře, sklady a sociální zázemí. U domu je garáž pro dvě auta a za domem dvorek, který může sloužit bydlícím k odpočinku. Nemovitost svojí polohou nabízí možnost podnikání s pohodlným bydlením v centru Třebíče s pěkným výhledem do okolí z horní terasy domu. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

5 500 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Třebíč, okres Třebíč
Třebíč - Ptáčov, les, 7843 m2 - pozemek - Pozemky Třebíč

Nabízíme Vám k prodeji pozemek u Třebíče v katastrálním území Ptáčov, který je dle katastru nemovitostí určen k plnění funkcí lesa. Celková výměra pozemku je 7843 m2 a je osázen jehličnatými stromy. Přístupný je po lesní cestě, a přímo k pozemku je možné dojet autem i s těžkou technikou. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

30 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Les / Třebíč, okres Třebíč
 Moravské Budějovice - RD 4+kk, 200 m2, zimní zahrada, okrasná zahrada - rodinný dům - Domy Třebíč

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 4+kk a přibližné užitné ploše 200 m2 v Moravských Budějovicích. Dům je po celkové rekonstrukci a nachází se v centru města. V přízemí domu je prostorný obývací pokoj s kuchyní a v patře je ložnice, dva obytné pokoje, koupelna se sprchovým koutem a toaleta. Součástí prodeje je pěkná kuchyňská linka se spotřebiči. Vytápění domu je řešeno elektrickým ústředním topením a v obývacím pokoji je umístěn krb s rozvody teplého vzduchu do pokojů v prvním patře. Dům je částečně podsklepen a v půdním prostoru domu jsou úložné prostory. Na obývací pokoj navazuje zimní zahrada se vstupem na udržovanou, okrasnou zahradu s posezením a venkovním krbem. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 900 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Moravské Budějovice, okres Třebíč

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.