Reality Třebíč

Březník, RD 3+1, garáž, zahrada, ve výborném stavu – rodinný dům - Domy Třebíč

Nabízíme Vám k prodeji polovinu dvoj-domu o dispozici 3+1 a přibližné užitné ploše 220 m2 v obci Březník. Cihlový rodinný dům má sedlovou střechu s dřevěným krovem a plastová okna. Dům je staršího původu, ale je v dobrém stavu, udržovaný, slunný, čisty a připravený k okamžitému nastěhování. Malá modernizace interiéru postačí k dokonalé spokojenosti nového majitele. Obytná část domu je rozdělená mezi první a druhé nadzemní podlaží. V prvním nadzemním podlaží se nachází dva pokoje, kuchyň, veranda a WC. Druhé nadzemní podlaží nabízí kuchyň s jídelnou, obývací pokoj, ložnici, WC a koupelnu. Na půdě domu se otevírá možnost půdní vestavby anebo propojení v mezonetové bydlení. K dalším prostorům, které lze využít patří kůlna, chlívy a garáž. Za domem se nachází rozlehlá, udržovaná a rovinatá zahrada. Dům je vytápěný plynovým kotlem. Dle Průkazu energetické náročnosti je dům zařazen do třídy G – mimořádně nehospodárná. Obec Březník je klidnou lokalitou, má k dispozici školku a základní školu. Veškeré úřady a další občanská vybavenost je k dispozici v Náměšti nad Oslavou a ve Třebíči. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 499 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Březník, okres Třebíč
Přešovice , RD 4+1 ,687 m2, dvůr - rodinný dům - Domy Třebíč

Nabízíme Vám k prodeji přízemní rodinný dům se sedlovou střechou o dispozici 4+1 a přibližné užitné ploše 136 m2 v obci Přešovice. Nemovitost je napojená na kanalizaci, voda je ze studny, vodovodní řád je napojen do sklepa. Přípojka plynu je před domem. Dům má tři sklepy a garáž. Za domem je uzavřený dvůr, který nabízí naprosté soukromí. Přešovice je klidná, menší obec, která se nachází na hranici Jihomoravského kraje a Vysočiny v pěkné přírodě. Je zde možnost houbaření, cykloturistiky a procházek v přírodě. Dům je vhodný k trvalému bydlení a nebo jako chalupa. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 300 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Přešovice, okres Třebíč
Přešovice , RD 4+1 ,687 m2, dvůr - rodinný dům - Domy Třebíč

Nabízíme Vám k prodeji přízemní rodinný dům se sedlovou střechou o dispozici 4+1 a přibližné užitné ploše 136 m2 v obci Přešovice. Nemovitost je napojená na kanalizaci, voda je ze studny, vodovodní řád je napojen do sklepa. Přípojka plynu je před domem. Dům má tři sklepy a garáž. Za domem je uzavřený dvůr, který nabízí naprosté soukromí. Přešovice je klidná, menší obec, která se nachází na hranici Jihomoravského kraje a Vysočiny v pěkné přírodě. Je zde možnost houbaření, cykloturistiky a procházek v přírodě. Dům je vhodný k trvalému bydlení a nebo jako chalupa. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 300 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Chalupa / Přešovice, okres Třebíč
Třebíč - Horka Domky , OV 2+1, 51 m2, sklepní kóje, - byt - Byty Třebíč

Nabízíme Vám k prodeji bytovou jednotku 2+1 v osobním vlastnictví o přibližné užitné ploše 51 m2 nacházející se v klidné lokalitě Horka Domky v Třebíči. Tento byt s dispozicí 2+1 je přízemní a má původní umakartové jádro. Bytový dům má novou zateplenou fasádu a v bytě jsou nová plastová okna a na podlaze jsou původní dřevěné parkety. K bytu náleží sklepní kóje a lze využívat i společnou sušárnu. V okolí bytu je pěkná zeleň a nedaleko je dětské hřiště. V blízkosti domu je autobusová zastávka, poliklinika, škola a školka. Vytápění i ohřev vody jsou centrální. Byt je volný k nastěhování od 1.2.2017. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 150 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / 2+1 / Třebíč, okres Třebíč
Moravské Budějovice RD 6+1, 642 m2, zahrada - rodinný dům - Domy Třebíč

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji prostorný rodinný dům o dispozici 6+1 a přibližné užitné ploše 250 m2 v Moravských Budějovicích. Dům se nachází v centru města, je částečně podsklepený a za domem je uzavřený dvůr na který navazuje zahrada se vzrostlými stromy. U domu je také garáž a na zahradě je vystavěn pěkný altán. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě a jsou zde samostatné, prostorné a světlé pokoje. Vzhledem k poloze lze nemovitost využít ke komerčním účelům a nebo k pohodlnému vzdušnému bydlení v centru města s maximální občanskou vybaveností.Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací nebo případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 990 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Moravské Budějovice, okres Třebíč
Třebíč - Týn, byt DB 4+kk, 122 m2, mezonet, kompletní rekonstrukce - byt - Byty Třebíč

Nabízíme Vám k prodeji komfortní čtyřpokojový družstevní byt s možností převodu do osobního vlastnictví ve vyhledávané lokalitě Týn u Třebíče. Energeticky úsporný mezonet o přibližné užitné ploše 122 m2 prošel kompletní rekonstrukcí, v místnostech jsou položeny vinylové podlahy a dlažba, v kuchyňském koutě je nová linka, renovovány byly rozvody, vybudovány koupelny v obou patrech. Byt je vybaven klimatizací, vytápění je řešeno centrálně. Družstevní byt s možností okamžitého převodu do osobního vlastnictví se nachází v domě zkolaudovaném v roce 2004. Týn je součástí města Třebíče s kompletní občanskou vybaveností, v blízkém okolí je tenisová hala, les. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

3 100 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / 4+kk / Třebíč, okres Třebíč
Výčapy, sklad a RD 3+1, 1 042 m² - komerce - Komerční Třebíč

Exkluzivně Vám nabízíme skladovací budovu a rodinný dům v obci Výčapy. Sklad je zachovalou budovou se třemi nadzemními podlažími. Jedná se o kameno-cihlovou stavbu obdélníkového tvaru. Přístup k nemovitosti je bezproblémový po zpevněné asfaltové silnici. Budova může být díky svým prostorám a podlažím využita jako sklad nebo výrobní hala, autoservis či pneuservis. Cihlový rodinný dům s garáží je dispozičně řešen suterénem, nadzemním obytným podlažím a půdními prostory. Dům je před rekonstrukcí, proběhla výměna oken za plastová. Vedle rodinného domu stojí garáž pro tři auta. Obec Výčapy leží na Českomoravské vrchovině, vzdálené 8 km od okresního města Třebíče, severně od města básníka Otokara Březiny - Jaroměřic nad Rokytnou. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 100 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Zemědělský / Výčapy, okres Třebíč
Moravské Budějovice - RD 6+2, 825 m2, bazén, posezení, okrasná zahrada - rodinný dům - Domy Třebíč

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 6+ 2 a přibližné užitné ploše 240 m2 v Moravských Budějovicích. Dům je po kompletní rekonstrukci a nachází se v klidné lokalitě města. Nemovitost je celá podsklepená a jsou zde prostorné samostatné pokoje. Vytápění domu je zajištěno plynovým kotlem a na pozemku je vlastní studna, kterou lze využít k zalévání zahrady. Za domem je prostorná, udržovaná, okrasná zahrada s bazénem, zahradním domkem a posezením s krbem. Součástí prodeje je kuchyňská linka a částečné vybavení domu. V domě byly provedeny nadstandardní rekonstrukce a je zde možnost okamžitého nastěhování. Nemovitost nabízí pohodlné bydlení v blízkosti centra. Město Moravské Budějovice má maximální občanskou vybavenost a je zde dobrá dopravní dostupnost do Znojma a Třebíče. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

3 900 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Moravské Budějovice, okres Třebíč
Vlčatín, zahrada 780 m2, sítě, oplocení, příjezdová komunikace – pozemek  - Pozemky Třebíč

Nabízíme Vám k prodeji rovinatou zahradu o celkové výměře 780 m2 v obci Vlčatín. Uliční šíře parcely je 13,7 m a délka parcely je 70 m. Veškeré inženýrské sítě, kromě kanalizace jsou na hranici s pozemkem. K pozemku vede asfaltová příjezdová komunikace. Na parcele je umístěná menší chata a suché WC. Celý pozemek je oplocený. Obec Vlčatín patří mezi klidné lokality. Veškerá občanská vybavenost je ve městě Velké Meziříčí. Velké Meziříčí je vzdálené od obce Vlčatín pouhých 11 km. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

312 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Zahrada / Vlčatín, okres Třebíč
Moravské Budějovice RD 7+1, 250 m2, zahrada, garáž - rodinný dům - Domy Třebíč

Nabízíme Vám k prodeji prvorepublikovou vilu o dispozici 7+1 a přibližné užitné ploše 250 m2 v Moravských Budějovicích. U domu je přistavěný ateliér, kancelář a jsou zde dvě garáže. V přízemí domu jsou technické místnosti, kotelna a garáž. V prvním patře se nachází prostorná vstupní hala, dva pokoje, kuchyně a toaleta. Ve druhém patře jsou další tři pokoje a koupelna s toaletou. Nemovitost je napojená na veškeré inženýrské sítě a vytápění je řešeno ústředním plynovým topením. U domu je zahrada na které je umístěn skleník. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 200 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Moravské Budějovice, okres Třebíč
Markvartice u Třebíče, stavební parcela 4265 m2 - pozemek - Pozemky Třebíč

Nabízíme Vám ke koupi stavební parcelu o výměře 4265 m2 v obci Markvartice u Třebíče, 1/3 pozemku je dle platného územního plánu určena k výstavbě rodinných domu, ostatní je v jednání s příslušnými správními institucemi. Pozemek je přibližně 27 m široký a 160 m dlouhý, svojí rozlohou a polohou je vhodný pro stavbu hned několika rodinných domů, či objektů. K parcele vede místní asfaltová komunikace a inženýrské sítě jsou v dosahu - voda a plyn ve vzdálenosti přibližně 75 m, elektrický proud max. 150 m. Obec Markvartice leží na severozápadní straně silnice I. třídy č. 23, 10 km od Třebíče ve směru na Telč. V Markvarticích je základní občanská vybavenost, mateřská škola, obecní knihovna, kulturní dům s přilehlým venkovním areálem "SKALKA", vhodným ke kulturnímu využití a sportu. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je parcela, jejíž koupi lze financovat hypotéčním úvěrem, který Vám zajistíme, vhodná pro stavbu právě Vašeho nového domova, či pro rozšíření Vašeho podnikání.

499 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Markvartice, okres Třebíč
Třebíč - Ptáčov, les, 7843 m2 - pozemek - Pozemky Třebíč

Nabízíme Vám k prodeji pozemek u Třebíče v katastrálním území Ptáčov, který je dle katastru nemovitostí určen k plnění funkcí lesa. Celková výměra pozemku je 7843 m2 a je osázen jehličnatými stromy. Přístupný je po lesní cestě, a přímo k pozemku je možné dojet autem i s těžkou technikou. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

139 770 Kčchci zjistit více >
Prodej / Les / Třebíč, okres Třebíč
Vacenovice, zemědělský areál, 29.000 m² - komerce - Komerční Třebíč

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji zemědělský areál - bývalé zemědělské družstvo, v obci Vacenovice. Nemovitost se sestává ze tří objektů. které jsou v dobrém technickém stavu připravené k adaptaci na výrobní či skladové prostory s využitím prostorných manipulačních ploch. Objekty jsou prodejné i samostatně s vlastními pozemky. Vacenovice jsou místní části města Jaroměřice nad Rokytnou, které leží nedaleko Moravských Budějovic a Třebíče. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedna energetická třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

9 750 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Zemědělský / Jaroměřice nad Rokytnou, okres Třebíč
Vacenovice, zemědělská stodola, 2 444 m² - komerce - Komerční Třebíč

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji samostatně stojící historický objekt se zpevněnou příjezdovou cestou a navazujícím manipulačním prostorem. Zemědělská stodola byla dříve využívána jako sklad pícnin. Nyní doporučujeme k adaptaci na výrobní či skladovací prostor s možností využití grantového systému. Vacenovice jsou místní části města Jaroměřice nad Rokytnou, které leží nedaleko Moravských Budějovic a Třebíče. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedna energetická třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

750 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Zemědělský / Jaroměřice nad Rokytnou, okres Třebíč
Vícenice, zemědělské objekty, 27 000 m² - komerce - Komerční Třebíč

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji bývalý areál zemědělského podniku sestávající se z kancelářského objektu adaptované historické sýpky, dále staveb určených k chovu velkých hospodářských zvířat a prostorné haly na uskladnění pícnin. Areál nabízí široké možnosti využití pro výrobu či skladování. Na historické budovy je možné využít grantový systém na revitalizaci. Obec Vícenice leží v třebíčském okrese 4 km od Moravských Budějovic. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedna energetická třída G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

7 170 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Zemědělský / Vícenice, okres Třebíč
Třebíč , RD - byt 3+kk a komerční prostory, 520 m2, mezonetový byt - rodinný dům - Domy Třebíč

Nabízíme Vám k prodeji nadstandardní rodinný dům s bytem o dispozici 3+kk a komerčními prostory o celkové přibližné užitné ploše 520 m2 v centru Třebíče. Dům má pět podlaží, v horních dvou patrech je luxusní mezonetový byt s terasou. V dalších patrech je možnost komerčního využití, je zde prostorná prodejna, dvě velké kanceláře, sklady a sociální zázemí. U domu je garáž pro dvě auta a za domem dvorek, který může sloužit bydlícím k odpočinku. Nemovitost svojí polohou nabízí možnost podnikání s pohodlným bydlením v centru Třebíče s pěkným výhledem do okolí z horní terasy domu. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

5 950 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Třebíč, okres Třebíč

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.