Reality Olomouc

Domašov nad Bystřicí, RD 3+1, zahrada, k rekonstrukci - rodinný dům - Domy Olomouc

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 3+1 v klidné části obce Domašov nad Bystřicí. Jedná se o samostatně stojící rodinný dům se sedlovou střechou s dřevěným krovem, zdivo je smíšené (cihla a ytong), okna jsou plastová. Na domě proběhla částečná rekonstrukce před cca 1 rokem – nová plastová okna, zateplení čelní stěny domu 10 cm, nové omítky, přístavba koupelny a jídelny. Rozvody vody jsou již rozvedeny v plastu, elektřina je v mědi. Dům je určen k rekonstrukci, díky které můžete z původní dispozice vytvořit dispozici novou a je zde možnost půdní vestavby. K dispozici je vstupní chodba, kuchyň, jídelna, obývací pokoj, koupelna s vanou, hospodářská místnost. Dům je napojen na vodovod a elektřinu. Celková plocha pozemku je cca 319 m2. Domašov nad Bystřicí leží v okrese Olomouc. Obec se nachází v údolí říčky Bystřice. V okolí je krásná příroda a různá zajímavá místa, což nabízí dostatek možností pro sportovní a relaxační vyžití. Je zde základní občanská vybavenost a je odsud velmi dobrá dostupnost do okolních obcí a měst. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

349 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Domašov nad Bystřicí, okres Olomouc
Olomouc – Hodolany, OV 3+kk, 54 m², sklep, parkovací stání – byt - Byty Olomouc

Nabízíme Vám k prodeji byt 3+kk v osobním vlastnictví o přibližné užitné ploše 54 m2 nacházející se v klidné a vyhledávané části města Olomouc – Hodolany. Byt se nachází v 1 podlaží jen 3 podlažního bytového domu se šesti bytovými jednotkami, který prošel rekonstrukcí. Byt je po zcela nově dokončené kompletní nadstandardní rekonstrukci včetně veškerých rozvodů. Všechny pokoje mají plovoucí podlahu v jednotném dekoru. K dispozici je vstupní chodba, obývací pokoj s propojenou kuchyní, který poskytuje moderní otevřený koncept, ložnici, dětský pokoj, koupelnu s vanou a WC. Nová na míru vyrobená a nepoužitá kuchyňská linka se zárukou je pouze bez elektrických spotřebičů. K bytu náleží sklepní kóje a komora na patře s plynovým kotlem na topení a ohřev vody. Jedná se o krásné a klidné bydlení v malém domě v klidné lokalitě Hodolan na volnějším prostranství s vlastním parkovacím místem pro auto a možností vytvoření záhonku na zeleninu nebo květiny. V blízkém okolí je veškerá občanská vybavenost – obchody, škola, školka, lékař, dětská hřiště, parky a mnoho možností pro sportovní a kulturní aktivity. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zde je tento byt vhodný právě pro Vás.  S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 580 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / 3+kk / Olomouc, okres Olomouc
Majetín, RD 5+1, dvůr, studna - rodinný dům - Domy Olomouc

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 5+1 v žádané části obce Majetín. Jedná se o řadový, patrový dům se sedlovou střechou a dřevěnými krovy, okna dřevěná. V přízemí je k dispozici vstupní chodba, kuchyň s jídelnou, komora, pokoj, koupelna s WC, průjezd. V patře jsou čtyři pokoje a terasa. Ve dvorní části je prádelna, technická místnost, přístřešek na dřevo a kůlna v zahradě. Dále je k dispozici prostorná garáž. Dům je částečně podsklepen. Vytápění domu je ústřední plynovým kotlem, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Dům je napojen na všechny inženýrské sítě v obci (vodovod, elektřinu, plyn a veřejnou kanalizaci), dále je zde vlastní studna. Celková plocha pozemku je cca 375 m2. Součástí pozemku je zahrádka a dvůr o velikosti cca 242 m2. Je zde tedy dostatek místa k venkovnímu posezení, chvilce odpočinku a pěstování. Parkování je možné v garáži nebo přímo před domem. V obci Majetín je základní občanská vybavenost a je odsud velmi dobrá dostupnost do okolních obcí a měst. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 999 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Majetín, okres Olomouc
Olomouc – Nová Ulice, OV 3+1, 91,30 m², 2 sklepy, dvůr – byt - Byty Olomouc

Nabízíme Vám k prodeji byt 3+1 v osobním vlastnictví o užitné ploše 91,30 m2 nacházející se v centru města Olomouc – Nová Ulice. Byt se nachází ve druhém patře třípatrového cihlového domu. Dům prošel kompletní rekonstrukcí – plastová okna, střecha, chodba, rozvody elektřiny a vody, kanalizace. K dispozici je vstupní chodba, kuchyně, obývací pokoj, ložnice, pokoj, koupelna s vanou a samostatné WC. V bytě jsou dřevěné parkety a dlažba. V bytě proběhla částečná rekonstrukce – podlahy, dveře a zárubně, zčásti koupelna. Vytápění a ohřev vody zajišťuje vlastní plynový kombinovaný kotel. K bytu navíc náleží dva sklepy o velikosti cca 21,9 m2 a společné prostory – půda a dvůr. V blízkém okolí je veškerá občanská vybavenost – obchody, škola, školka, lékař, dětská hřiště, parky a mnoho možností pro sportovní a kulturní aktivity. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zde je tento byt vhodný právě pro Vás.  S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 950 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / 3+1 / Olomouc, okres Olomouc
Velký Týnec, stavební parcela, 1 314 m² – pozemek - Pozemky Olomouc

Nabízíme Vám k prodeji pozemek, který je veden na katastru nemovitostí jako orná půda, v klidné části obce Velký Týnec. Pozemek je dle platného územního plánu určen k výstavbě rodinného domu. Pozemek se nachází v zástavbě rodinných domů. Tento pozemek disponuje celkovou plochou o velikosti cca 1 314 m2 a je obdélníkového tvaru o přibližné šířce 12/15 m a délce 111 m. Na pozemku se nachází elektřina a studna, nedaleko od hranice pozemku je vybudovaná veřejná kanalizace. K pozemku vede zpevněná příjezdová komunikace. Při osobní prohlídce se přesvědčíte, zda je poloha tohoto pozemku vhodná pro stavbu právě Vašeho nového domova. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 530 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Velký Týnec, okres Olomouc
Olomouc – Nové Sady, OV 3+kk, 86,6 m², sklep, krbová kamna - byt - Byty Olomouc

Nabízíme Vám k prodeji byt 3+kk v osobním vlastnictví o přibližné užitné ploše 86,6 m2 nacházející se v centru města Olomouc – Nové Sady. Byt se nachází ve druhém patře dvoupatrového cihlového domu bez výtahu. V bytě proběhla kompletní rekonstrukce – rozvody elektřiny, plynu a vody, nové plovoucí podlahy a dlažba, koupelna, kuchyně. Tento velmi dobře udržovaný byt s krásným výhledem má k dispozici vstupní chodbu, kuchyňský kout, prostorný obývací pokoj, ložnici, dětský pokoj, samostatné WC a koupelnu s vanou. V bytě zůstává veškeré vybavení. Vytápění a ohřev vody zajišťuje vlastní plynový kombinovaný kotel. Přes zimu je možnost přitápět krbovými kamny, přes léto lze použít klimatizaci napojenou na komín. K bytu navíc náleží dva sklepy o velikosti cca 15 m2 a třetinová část půdy, díky které lze rozšířit dispozice bytu a vytvořit tak mezonet. V blízkém okolí je veškerá občanská vybavenost – obchody, škola, školka, lékař, dětská hřiště, parky a mnoho možností pro sportovní a kulturní aktivity. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zde je tento byt vhodný právě pro Vás.  S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

3 500 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / 3+kk / Olomouc, okres Olomouc
Ludéřov, orná půda 1 332 m² - pozemek - Pozemky Olomouc

Nabízíme Vám k prodeji pozemek o celkové výměře cca 1 332 m2 v katastrálním území obce Ludéřov. V současné době je pozemek veden na katastru nemovitostí jako orná půda. Pozemek je oplocený, nachází se v klidné části obce v zástavbě rodinných domů. Je obdélníkového tvaru o přibližné šířce 18 m a délce 74 m. Na pozemku se nachází elektřina, voda, plyn a septik. K pozemku vede zpevněná komunikace. Pozemek se nachází na velmi lukrativním místě a je vhodný pro výstavbu, tak i pro budoucí investici. Obec Ludéřov má základní občanskou vybavenost a je odsud výborná dostupnost do okolních měst a obcí.  Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 000 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Pole / Drahanovice, okres Olomouc

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2018. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.