Vít Holub

3: Výběr zrealizovaných zakázek

Byt 3+1, Blansko úspěšně pronajato za 6 dní
stavební parcela 613 m2, Svitávka úspěšně prodáno za 3 týdny
RD 3+kk, Lavičné úspěšně prodáno za 5 měsíců
stavební parcela 466 m2, Jedovnice úspěšně prodáno za 5 měsíců
DB 2+1, Velké Opatovice úspěšně prodáno za 2 měsíce
RD 3+1, Kořenec úspěšně prodáno za 2 měsíce
zahrada s chatou, Blansko úspěšně prodáno za 6 týdnů
orná půda 3805 m2, Křtiny úspěšně prodáno za 3 měsíce
byt 3+1, Blansko úspěšně pronajato za 7 dní
RD 4+1, Jedovnice úspěšně prodáno za 3 týdny

1: Úvodní informace

Jmenuji se Vít Holub a jsem certifikovaný realitní makléř v realitní kanceláři COLOSEUM nemovitosti s.r.o.
Rodiče mě od dětství vedli k poznání, že domov je základ života, naše útočiště. Opravdový zájem o nemovitosti jsem projevil ve školních letech, zajímalo mě, jak hezky bydlet, proto jsem se po ukončení studia rozhodl pro práci v realitách. Můj první obchod byl velmi obtížný, ale díky empatii a znalostem také úspěšný. Má práce se mi rychle stala koníčkem a později i posláním.

Pomoct lidem najít jejich domov, jejich útočiště a splnit tak jejich sny o bydlení je ten nejlepší pocit na světě.

2: Systém mojí práce

Snažím se vyslyšet přání svých klientům a najít jim dům, byt nebo chatu přesně podle jejich představ. Díky neustálému vzdělávání formou pravidelných školení a díky systému poptávek a inzerce a také neustálému zlepšování podmínek prodeje mohu pomoci prodávajícím prodat jejich nemovitost za nejvyšší možnou kupní cenu. Ať jde o prodej nebo koupi nemovitosti, je to důležité rozhodnutí v životě člověka, proto volím vstřícný a citlivý přístup.

2: Proč já a proč COLOSEUM

COLOSEUM nemovitosti s.r.o. jsem si vybral z prostého důvodu, jako největší realitní kancelář v Jihomoravském kraji mi může poskytnout to nejlepší možné zázemí a nejbezpečnější právní servis pro moje klienty a tím umožnit lidem najít nový domov, který budou milovat.

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman