Hlavní stránka » Vážený pane řediteli,

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Napsali jste nám již 1 referencí

Vážený pane řediteli,

Po smrti matky v roce 2012 jsme společně s mojí manželkou rozhodli, že prodáme náš dům ve Lhotě Rapotině, ve kterém jsme zůstali sami a přestěhujeme se do Blanska za dcerou a synem, kteří zde bydlí se svými rodinami. Po dvouleteém inzerování zamýšleného prodeje našeho domu na internetu i v místním tisku se snaha nesetkala s kladným výsledkem. Proto jsme se na doporučení známých v březnu 2015 obrátili na RK Coloseum nemovistosti s žádosti o zprostředkování prodeje našeho rodinného domku. Ve velice krátké době nás kontaktoval v našem bydlišti realitní makléř, který nám vysvětlil způsoby a podmínky prodeje a nabídl sepsání Dohody o prodeji nemovitosti za námi požadovanou cenu. Tuto Dohodu jsme podepsali 6.3. 2015 i když jsme nevěřili, že dům po jeho obhlídce a podle jeho odhadu bude mít kupce do 4 měsíců.
Po podepsání písemné dohody a vysvětlení všech okolností při návštěvách a obhlídkách objektu RD případnými zájemci, prováděl p. makléř nejméně 1x týdne po telefonické dohodě tyto obhlídky a nabídky prodávaného objektu vážným zájemcům. Pravdou je, že prodej se po 3 měsících vzhledem k požadované vysoké prodejní ceně neuskutečnil, proto jsme se dohodli na snížení ceny, která z dnešního pohledu je přiměřenější v porovnání s nabídkami prodeje podobných objektů v naší obci. Po tomto snížení ceny pan makléř zásluhou jeho aktivního jednání se zájemci, sehnal kupce našeho rodinného domu - paní z Brna, se kterou byl v kanceláří v Blansku sepsána a podepsána dne 16. 7. 2015 platná prodejní smlouva.
Pan makléř i po podpisu kupní smlouvy, při naší telefonické žádosti o pomoc při vyřizování některých administrativních záležitostí spojených s prodejem rodinného domu vždy ochotně pomohl. S jeho jednáním a chováním po celou dobu prodeje našeho domu jsme byli spokojeni. V současné době již bydlíme od konce roku v pěkném bytě blízko našich dětí a vnuček. Proto i když s odstupem času zaviněným stěhováním a zařizováním našeho nového bydliště v Blansku, celé Vaší RK COLOSEUM i panu makléři dodatečně touto cestou děkujeme za jeho práci a pomoc při prodeji domu.

Se srdečným pozdravem Bohuslav Stloukal, Blansko

Bohumír Hájek-
TOPlist