Hlavní stránka » S vážností, s jakou se přistupuje například k sepisování testamentu, tak i já s obdobným odhodláním odpovědně prohlašuji tentokrát o pracovním výkonu paní makléřky

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Napsali jste nám již 1 referencí

S vážností, s jakou se přistupuje například k sepisování testamentu, tak i já s obdobným odhodláním odpovědně prohlašuji tentokrát o pracovním výkonu Vaší makléřky z pobočky Brno-Lidická, makléřkou ve FY Coloseum nemovitosti s.r.o., že na mne z mého laického pohledu zapůsobila seriózním dojmem profesionála od „fochu“.
Hodnověrnost svého posudku stvrzuji následovným výčtem faktů, do kterých spadá i zdánlivě prosté sehnání podnájemníka do mého RD, ovšem s navozením doprovodného pocitu bezstarostnosti o výsledek, nad to se zahrnutím komunikativní zdvořilosti, rovnající se pozornosti určené s vžitou korektností nejen pro význačné osobnosti z předstírané loajality.
Pouhá pochvala nedokáže dodat takový impulz k činnosti, jako je její souladní forma vyjádřená v podobě finanční odměny paní makléřce. Díky této zkušenosti bude za výše zmiňovaných okolností vždy příjemné – ohlédnout se nazpět.

Michal Šimo

Jarmila - Molodovcová
TOPlist