Hlavní stránka » Rádi bychom moc poděkovali realitní makléřce z RK Coloseum nemovitosti,

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Napsali jste nám již 1 referencí

Dobrý večer,
rádi bychom moc poděkovali realitní makléřce z RK Coloseum nemovitosti, pobočka Vyškov. Při prodeji našeho domku jsme se díky naším předchozím negativním zkušenostem s realitními makléři nejdříve rozhodli, že domek prodáme vlastními silami, bez asistence jakékoliv realitky. Brzy se to však ukázalo jako nereálné, proto jsme začali vybírat realitní kancelář. Rozhodující při našem výběru byly recenze jiných prodávajících a kupujících na internetu i na stránkách realitní kanceláře Coloseum nemovitosti.

Makléřka je opravdový profesionál, k nám jako klientům přistupovala s pochopením i respektem a věnovala nám vždy tolik času, kolik bylo třeba. Celý prodej řídila sama, takže celá situace pro nás nebyla nijak zvlášť zatěžující. Domek byl prodaný v podstatě ihned - po prvním prohlídkovém dni. Původně jsme se dost obávali přistoupit na uzavření exkluzivní smlouvy na prodej domu, ale makléřka nás svými argumenty přesvědčila, že je to nejlepší možný způsob prodeje. Velmi záhy se ukázalo, že měla pravdu.

Na závěr bych chtěla říct, že se u nás makléřce významně podařilo napravit "reputaci" realitních makléřů, protože jsme si díky ní uvědomili, že vše je opravdu jen o lidech a jejich přístupu.

Přejeme slečně Kuželové mnoho dalších úspěchů v jejím pracovním i osobním životě.

S díky manželé Hrabovští, Slavkov

Ing. Jana Konečná-
TOPlist