Chtěla bych moc poděkovat za profesionální přístup, ohleduplnost, spolehlivost panu Ing. Vitězslavu Sedlákovi byla jsem velmi spokojená a všem doporučuji je to člověk s velkým lidským srdcem, kterého práce baví a je to na něm vidět vyjde ve všem vstříc a vždy najde kompromis pro obě strany ještě jednou dekuji pane inženýre. S pozdravem
Miroslava Sekerova