Petr Göndör

3: Výběr zrealizovaných zakázek

RD 2+1 ve Znojmě úspěšně prodáno za 1 měsíc
byt 1+kk Brno - Trnitá úspěšně pronajato za 2 týdny
chata 2+1 Březina u Tišnova úspěšně prodáno za 3 měsíce
RD 3+1 Ronov úspěšně prodáno za 4 měsíce
obchodní prostory Brno - Veveří úspěšně pronajato za 4 měsíce

1: Úvodní informace

Dobrý den, jmenuji se Petr Göndör a vždy jsem si přál pracovat s lidmi, práce s lidmi je totiž ta nejpestřejší. Dnešní doba je taková, jaká je, a tak jako spousta lidi, tak i já jsem prošel několik pracovních pozic. Byla to práce různého zaměření, ale dva faktory byly stejné. Byl to kontakt s lidmi a obchod. Pracovní pobyt v Nizozemí mi dal do života hodně zkušenosti, stejně tak jako práce po návratu pro Dopravní podnik města Brna. A jak to bývá, člověk si něco plánuje, ale životní cesta se vždy zatočí jinak, než bychom předpokládali. Na své poslední pracovní pozici jsem setrval celých 8 let, než jsem se rozhodl svůj život změnit. A když se řekne změna, tak kompletní a od základů. Vsadil jsem na jistotu, profesionální přístup, podporu a zázemí. Tím pro mě bylo a je Coloseum. Práce realitního makléře je tou nejkrásnější, neberu ji jako práci. Je to pro mě hlavně prostor, kde se můžu realizovat. Tohoto rozhodnutí nelituji a jsem rád, že se má životní cesta spojila právě s Coloseem.

2: Proč já a proč COLOSEUM

Práce realitního makléře mne vždy lákala, ale ne každá realitní kancelář přistupuje ke klientům korektně a profesionálně. Když jsem se rozhodoval, do které realitní kanceláře pošlu životopis, Coloseum byla po všech referencích jasná volba.
V Coloseu se mi líbí profesionální systém prodeje nemovitostí, školení makléřů a celkový přístup.

2: Systém mojí práce

Ke klientům přistupuji hlavně lidsky a zodpovědně. Mým cílem je pomáhat lidem najít nový domov nebo jim pomoci svůj stávající domov prodat. Pokud se makléř může opřít o stabilní společnost, dělá se tato práce mnohem lépe a snadněji.

Nabídka nemovitostí v okresech:




Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman