Hlavní stránka » Petr Göndör

Petr Göndör

3: Výběr zrealizovaných zakázek

RD 2+1 ve Znojmě úspěšně prodáno za 1 měsíc
byt 1+kk Brno - Trnitá úspěšně pronajato za 2 týdny
chata 2+1 Březina u Tišnova úspěšně prodáno za 3 měsíce
RD 3+1 Ronov úspěšně prodáno za 4 měsíce
obchodní prostory Brno - Veveří úspěšně pronajato za 4 měsíce

2: Systém mojí práce

Ke klientům přistupuji hlavně lidsky a zodpovědně. Mým cílem je pomáhat lidem najít nový domov nebo jim pomoci svůj stávající domov prodat. Pokud se makléř může opřít o stabilní společnost, dělá se tato práce mnohem lépe a snadněji.

2: Proč já a proč COLOSEUM

Práce realitního makléře mne vždy lákala, ale ne každá realitní kancelář přistupuje ke klientům korektně a profesionálně. Když jsem se rozhodoval, do které realitní kanceláře pošlu životopis, Coloseum byla po všech referencích jasná volba.
V Coloseu se mi líbí profesionální systém prodeje nemovitostí, školení makléřů a celkový přístup.

1: Úvodní informace

Dobrý den, jmenuji se Petr Göndör a vždy jsem si přál pracovat s lidmi, práce s lidmi je totiž ta nejpestřejší. Dnešní doba je taková, jaká je, a tak jako spousta lidi, tak i já jsem prošel několik pracovních pozic. Byla to práce různého zaměření, ale dva faktory byly stejné. Byl to kontakt s lidmi a obchod. Pracovní pobyt v Nizozemí mi dal do života hodně zkušenosti, stejně tak jako práce po návratu pro Dopravní podnik města Brna. A jak to bývá, člověk si něco plánuje, ale životní cesta se vždy zatočí jinak, než bychom předpokládali. Na své poslední pracovní pozici jsem setrval celých 8 let, než jsem se rozhodl svůj život změnit. A když se řekne změna, tak kompletní a od základů. Vsadil jsem na jistotu, profesionální přístup, podporu a zázemí. Tím pro mě bylo a je Coloseum. Práce realitního makléře je tou nejkrásnější, neberu ji jako práci. Je to pro mě hlavně prostor, kde se můžu realizovat. Tohoto rozhodnutí nelituji a jsem rád, že se má životní cesta spojila právě s Coloseem.

TOPlist