Hlavní stránka » Pavlína Horáková

Pavlína Horáková

2: Proč já a proč COLOSEUM

Vyznat se dnes na realitním trhu a zvolit správně realitní kancelář je složité. Ale existují realitní kanceláře, které Vám chtějí opravdu pomoci. Jsme jedna z nich a na spokojenosti klientů nám opravdu záleží! Kvalita poskytovaných služeb, aplikovaná odbornost, serióznost obchodních jednání, dodržování etických zásad a osobitý přístup ke klientům jsou hodnoty, které jsou u nás na prvním místě.
Ke každému klientovi přistupujeme velmi vážně a zavazujeme se udělat maximum pro naplnění jeho očekávání. Vždy Vám poradíme a zajistíme nejlepší profinancování Vaší nemovitosti s nejnižší úrokovou sazbou na trhu s ohledem k Vašim aktuálním finančním možnostem, spolupracujeme s největším poskytovatelem hypotečních úvěrů a to společností Gepard finance.
U společnosti Coloseum Nemovitosti se o Vás postará tým odborníků, který má za sebou bohaté zkušenosti s prodejem či pronájmem nemovitosti. A nezapomeňte, že:
Vaši nemovitost prodáme rychle, výhodně a bezpečně, protože na dobré pověsti nám záleží.

2: Systém mojí práce

Chci, aby naši zákazníci vždy dostávali prvotřídní servis, odcházeli od nás spokojeni a znovu se k nám s důvěrou vraceli, to je vždy na prvním místě, lidský a současně plně profesionální přístup.

1: Úvodní informace

Dobrý den, jsem managerkou pobočky v Břeclavi na ulici Národních Hrdinů. Vždycky jsem se zajímala o design, architekturu a bydlení, proto jsem se po předchozích mnohaletých zkušenostech ve finančních službách a poradenství, rozhodla pro práci v oblasti nemovitostí. V realitním prostředí se sice nepohybuji příliš dlouho, ale baví mě každodenní mnohotvárnost, zábavnost, práce s lidmi, a to, jakým směrem se naše firma ubírá.
Příjemná atmosféra na pracovišti je pro mě důležitá, stejně jako pocit smysluplnosti mé práce a spokojenost všech účastníků obchodu. Těší mě pomáhat Vám k vysněnému bydlení a plnit tak Vaše sny.
Potřebujete prodat či pronajmout Vaši nemovitost, nebo jen poradit? Neváhejte se na mě kdykoliv obrátit a kontaktovat mě. Můžete mi zavolat nebo poslat email: [email protected], tyto údaje jsou uvedeny na webu v kontaktech pobočky Coloseum Nemovitosti Břeclav. Nebo mi napište na níže uvedeném formuláři.
TOPlist