• goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • Jsme
  pojištěni
  goal4
 • Jsme
  prověření
  goal5 goal5 goal5 goal5
 • Jsme
  členy
  goal6
 • Ale hlavně ... máme tisíce
  spokojených
  zákazníků
Realizované
zakázky
Je to profesionál na svém místě, vstřícná velmi chytrá,..
Je to profesionál na svém místě, vstřícná velmi chytrá, empatická. - obrázek č. 1Prodáno
za 14 dnů
Oceňuji jeho skvělý přístup k práci, srozumitelně podávané..
Oceňuji jeho skvělý přístup k práci, srozumitelně podávané informace, dodržování termínů a bezproblémové předání nemovitosti. - obrázek č. 1Prodáno
za 60 dnů
Její služby byly na velice profesionální úrovni, vždy byla..
Její služby byly na velice profesionální úrovni, vždy byla milá, ochotná a vše zajistila včetně přepisu energií, což nebylo úplně snadné. - obrázek č. 1Prodáno
za 6 dnů
Hlavní stránka » Ondřej Fidrmuc

Ondřej Fidrmuc

3: Výběr zrealizovaných zakázek

byt 1+1, Brno - Kohoutovice úspěšně prodáno za 1 týden
byt 1+1, Třebíč úspěšně prodáno za 1 měsíc
byt 2+kk, Brno - Nový Lískovec úspěšně prodáno za 2 dny
chata 1+1, Hvězdoňovice úspěšně prodáno za 3 týdny
chata 2+1, Kanice úspěšně prodáno za 1 měsíc

2: Proč já a proč COLOSEUM

Nabízím férovost, vstřícnost a ochotu udělat krok navíc pro zdárný obchod a spokojenost klientů nejen ve všední dny nebo pracovní hodiny. Důvody, proč si vybrat Coloseum jsou stejné jako důvody, ze kterých jsem si tuto firmu vybral i já. Jedná se o férovou, solidní firmu s výbornými výsledky, což lze snadno doložit čísly nebo například členstvím v Hospodářské komoře ČR. Věřím, že na jižní Moravě není lepší alternativa.

2: Systém mojí práce

Zakládám si na spolehlivosti a vstřícném přístupu. Věřím, že upřímnost a přímý postoj je tou správnou cestou pro spokojenost všech stran. Práce není pro mě pouze obchod, ale je pro mě důležitá i lidská stránka. Vážím si možnosti pomoct lidem v důležitých obchodech jejich života, kde je pro laika jedoduché se ztratit.

1: Úvodní informace

Dlouhou dobu jsem se zajímal o nemovitosti a věci na ně navazující a jsem rád, že tento zájem vyústil ve spolupráci s jednou z nejlepších realitních kanceláří na jižní Moravě. Od roků mého studia jsem se zajímal o jednání s lidmi a obchod. Po mých předchozích pracovních zkušenostech v oblasti prodeje, obchodu a propagace jsem se rozhodnul pro přesun do oblasti realit, která mě stále baví a zajímá ve všech ohledech, díky čemu práce pro mě není povinností nebo limitována na pracovní hodiny. Pomoc lidem s jejich novým vysněným bydlením je pro mě skvělou motivací navíc.

TOPlist