Hlavní stránka » Ondřej Fidrmuc

Ondřej Fidrmuc

3: Výběr zrealizovaných zakázek

byt 1+1, Brno - Kohoutovice úspěšně prodáno za 1 týden
byt 1+1, Třebíč úspěšně prodáno za 1 měsíc
byt 2+kk, Brno - Nový Lískovec úspěšně prodáno za 2 dny
chata 1+1, Hvězdoňovice úspěšně prodáno za 3 týdny
chata 2+1, Kanice úspěšně prodáno za 1 měsíc

2: Proč já a proč COLOSEUM

Nabízím férovost, vstřícnost a ochotu udělat krok navíc pro zdárný obchod a spokojenost klientů nejen ve všední dny nebo pracovní hodiny. Důvody, proč si vybrat Coloseum jsou stejné jako důvody, ze kterých jsem si tuto firmu vybral i já. Jedná se o férovou, solidní firmu s výbornými výsledky, což lze snadno doložit čísly nebo například členstvím v Hospodářské komoře ČR. Věřím, že na jižní Moravě není lepší alternativa.

2: Systém mojí práce

Zakládám si na spolehlivosti a vstřícném přístupu. Věřím, že upřímnost a přímý postoj je tou správnou cestou pro spokojenost všech stran. Práce není pro mě pouze obchod, ale je pro mě důležitá i lidská stránka. Vážím si možnosti pomoct lidem v důležitých obchodech jejich života, kde je pro laika jedoduché se ztratit.

1: Úvodní informace

Dlouhou dobu jsem se zajímal o nemovitosti a věci na ně navazující a jsem rád, že tento zájem vyústil ve spolupráci s jednou z nejlepších realitních kanceláří na jižní Moravě. Od roků mého studia jsem se zajímal o jednání s lidmi a obchod. Po mých předchozích pracovních zkušenostech v oblasti prodeje, obchodu a propagace jsem se rozhodnul pro přesun do oblasti realit, která mě stále baví a zajímá ve všech ohledech, díky čemu práce pro mě není povinností nebo limitována na pracovní hodiny. Pomoc lidem s jejich novým vysněným bydlením je pro mě skvělou motivací navíc.

TOPlist