Ondřej Fidrmuc

1: Úvodní informace

Dlouhou dobu jsem se zajímal o nemovitosti a věci na ně navazující a jsem rád, že tento zájem vyústil ve spolupráci s jednou z nejlepších realitních kanceláří na jižní Moravě. Od roků mého studia jsem se zajímal o jednání s lidmi a obchod. Po mých předchozích pracovních zkušenostech v oblasti prodeje, obchodu a propagace jsem se rozhodnul pro přesun do oblasti realit, která mě stále baví a zajímá ve všech ohledech, díky čemu práce pro mě není povinností nebo limitována na pracovní hodiny. Pomoc lidem s jejich novým vysněným bydlením je pro mě skvělou motivací navíc.

2: Systém mojí práce

Zakládám si na spolehlivosti a vstřícném přístupu. Věřím, že upřímnost a přímý postoj je tou správnou cestou pro spokojenost všech stran. Práce není pro mě pouze obchod, ale je pro mě důležitá i lidská stránka. Vážím si možnosti pomoct lidem v důležitých obchodech jejich života, kde je pro laika jedoduché se ztratit.

2: Proč já a proč COLOSEUM

Nabízím férovost, vstřícnost a ochotu udělat krok navíc pro zdárný obchod a spokojenost klientů nejen ve všední dny nebo pracovní hodiny. Důvody, proč si vybrat Coloseum jsou stejné jako důvody, ze kterých jsem si tuto firmu vybral i já. Jedná se o férovou, solidní firmu s výbornými výsledky, což lze snadno doložit čísly nebo například členstvím v Hospodářské komoře ČR. Věřím, že na jižní Moravě není lepší alternativa.

3: Výběr zrealizovaných zakázek

byt 1+1, Brno - Kohoutovice úspěšně prodáno za 1 týden
byt 1+1, Třebíč úspěšně prodáno za 1 měsíc
byt 2+kk, Brno - Nový Lískovec úspěšně prodáno za 2 dny
chata 1+1, Hvězdoňovice úspěšně prodáno za 3 týdny
chata 2+1, Kanice úspěšně prodáno za 1 měsíc

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman