O společnosti původní

Článek o společnosti s fotkou centrály

 

Informace o společnosti COLOSEUM NEMOVITOSTI

Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se v současné době řadí mezi největší realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde se snažíme Vám být co nejvíc prospěšní v tom, co právě hledáte. Díky počtu prodávaných nemovitostí můžeme s jistotou říci, že realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Naše know-how je naprosto jednoduché - férový a zodpovědný přístup ke klientům, a to za všech okolností. Nejvíce si zakládáme na budování DOBRÉ POVĚSTI, a proto se o každou zakázku staráme tak, jako by to byla nemovitost naše vlastní.


Náš firemní slogan totiž zní – NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

 

COLOSEUM NEMOVITOSTI byla založena již v roce 2007. Budování základů firmy ale probíhalo už o mnoho let dříve, avšak s jinou právní formou. Rok 2007 a tedy i založení firmy COLOSEUM NEMOVITOSTI, tak jak ji známe dnes, je již jen právním výstupem zkušeností nasbíraných v dřívějších letech. Dnes najdete nabídky realitní kanceláře COLOSEUM NEMOVITOSTI prakticky po celé Moravě. Naše pobočky jsou umístěny vždy na velice prestižních místech a to tak, aby Vám byly co možná nejdostupnější v průběhu celého dne. Na všech našich pobočkách najdete nejenom profesionální realitní makléře, ale i zkušené managerky, hypoteční makléře největšího zprostředkovatele hypoték v ČR – Gepard finance, a člena týmu renomované advokátní kanceláře, který je připraven Vám pomoci vyřešit jakýkoliv problém.

Naše služby jsou opravdu velmi širokého rozsahu. Do těchto služeb patří především prodej, pronájem a výkup rodinných domů, bytů, pozemků, chat, chalup, komerčních nemovitostí, ale i odhady tržních cen nemovitostí, odhady pro dědické řízení, komplexní právní servis, úschovy kupních cen, vyplácení a řešení exekucí, zřizování i vymazávání zástavních práv, předkupních práv, věcných břemen apod.

Dále jsme schopni za Vás vyřídit hypotéku, a to u všech existujících bank a stavebních spořitelen operujících na území České republiky, a to s nejnižšími možnými úrokovými sazbami. V případě, že se s námi telefonicky domluvíte na termínu schůzky, tak Vám bude k dispozici hypoteční makléř, který Vám fyzicky předloží nejlepší nabídky hypotečního úvěru a vy se na základě nich můžete rozhodnout, kde si chcete hypotéku vyřídit. 
Hypotečním úvěrem ale náš servis nekončí. Vyřídime za Vás i úvěr ze stavebního spoření, pojištění nemovitosti i domácnosti, životní pojištění atd. Toto vše Vám nabízíme zcela zdarma.

Všichni členové týmu COLOSEUM NEMOVITOSTI jsou pod neustálou kontrolou kvality a musí splňovat velmi vysoké nároky na spolehlivost, férovost, pravdomluvnost, znalost realit a schopnost obchodu tak, aby bylo zajištěno, že s každým obchodem budou naši klienti maximálně spokojeni a bude se stále více naplňovat náš slogan - Realitní kancelář s DOBROU POVĚSTÍ.

NÁM TOTIŽ SKUTEČNĚ NA DOBRÉ POVĚSTI ZÁLEŽÍ.

 

Věříme, že pokud se rozhodnete využít našich služeb budete maximálně spokojeni.

Hlavní sídlo společnosti

SidlospolecnostiBrno1

ab15Brno


 

Certifikát členství COLOSEUM NEMOVITOSTI v Hospodářské komoře České republiky

Pravni oddeleni - fokta akpzl


Právní oddělení COLOSEUM NEMOVITOSTI


akpzlspolecnafotka1

COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o.

sídlo společnosti

Květná 167/3, 603 00 Brno

Ič: 277 40 935

Dič: CZ27740935

info@coloseumreality.cz

infolinka zdarma 800 536 536

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 55717

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman