Hlavní stránka » O společnosti původní

O společnosti původní

Pravni oddeleni - fokta akpzl


Právní oddělení COLOSEUM NEMOVITOSTI


akpzlspolecnafotka1

COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o.

sídlo společnosti

Květná 167/3, 603 00 Brno

Ič: 277 40 935

Dič: CZ27740935

info@coloseumreality.cz

infolinka zdarma 800 536 536

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 55717

Článek o společnosti s fotkou centrály

 

Informace o společnosti COLOSEUM NEMOVITOSTI

Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se v současné době řadí mezi největší realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde se snažíme Vám být co nejvíc prospěšní v tom, co právě hledáte. Díky počtu prodávaných nemovitostí můžeme s jistotou říci, že realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Naše know-how je naprosto jednoduché - férový a zodpovědný přístup ke klientům, a to za všech okolností. Nejvíce si zakládáme na budování DOBRÉ POVĚSTI, a proto se o každou zakázku staráme tak, jako by to byla nemovitost naše vlastní.


Náš firemní slogan totiž zní – NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

 

COLOSEUM NEMOVITOSTI byla založena již v roce 2007. Budování základů firmy ale probíhalo už o mnoho let dříve, avšak s jinou právní formou. Rok 2007 a tedy i založení firmy COLOSEUM NEMOVITOSTI, tak jak ji známe dnes, je již jen právním výstupem zkušeností nasbíraných v dřívějších letech. Dnes najdete nabídky realitní kanceláře COLOSEUM NEMOVITOSTI prakticky po celé Moravě. Naše pobočky jsou umístěny vždy na velice prestižních místech, a to tak, aby Vám byly co možná nejdostupnější v průběhu celého dne. Na všech našich pobočkách najdete nejenom profesionální realitní makléře, ale i zkušené manažerky, hypoteční makléře největšího zprostředkovatele hypoték v ČR – Gepard finance, a člena týmu renomované advokátní kanceláře, který je připraven Vám pomoci vyřešit jakýkoliv problém.

Naše služby jsou opravdu velmi širokého rozsahu. Do těchto služeb patří především prodej, pronájem a výkup rodinných domů, bytů, pozemků, chat, chalup, komerčních nemovitostí, ale i odhady tržních cen nemovitostí, odhady pro dědické řízení, komplexní právní servis, úschovy kupních cen, vyplácení a řešení exekucí, zřizování i vymazávání zástavních práv, předkupních práv, věcných břemen apod.

Dále jsme schopni za Vás vyřídit hypotéku, a to u všech existujících bank a stavebních spořitelen operujících na území České republiky, a to s nejnižšími možnými úrokovými sazbami. V případě, že se s námi telefonicky domluvíte na termínu schůzky, tak Vám bude k dispozici hypoteční makléř, který Vám fyzicky předloží nejlepší nabídky hypotečního úvěru a vy se na základě nich můžete rozhodnout, kde si chcete hypotéku vyřídit. 
Hypotečním úvěrem ale náš servis nekončí. Vyřídíme za Vás i úvěr ze stavebního spoření, pojištění nemovitosti i domácnosti, životní pojištění atd. Toto vše Vám nabízíme zcela zdarma.

Všichni členové týmu COLOSEUM NEMOVITOSTI jsou pod neustálou kontrolou kvality a musí splňovat velmi vysoké nároky na spolehlivost, férovost, pravdomluvnost, znalost realit a schopnost obchodu tak, aby bylo zajištěno, že s každým obchodem budou naši klienti maximálně spokojeni a bude se stále více naplňovat náš slogan - Realitní kancelář s DOBROU POVĚSTÍ.

NÁM TOTIŽ SKUTEČNĚ NA DOBRÉ POVĚSTI ZÁLEŽÍ.

 

Věříme, že pokud se rozhodnete využít našich služeb budete maximálně spokojeni.

Hlavní sídlo společnosti

SidlospolecnostiBrno1

ab15Brno


 

Certifikát členství COLOSEUM NEMOVITOSTI v Hospodářské komoře České republiky

TOPlist