• goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • Jsme
  pojištěni
  goal4
 • Jsme
  prověření
  goal5 goal5 goal5 goal5
 • Jsme
  členy
  goal6
 • Ale hlavně ... máme tisíce
  spokojených
  zákazníků
Realizované
zakázky
Hned po první schůzce jsme z Vás měli velmi příjemný pocit.
Hned po první schůzce jsme z Vás měli velmi příjemný pocit. - obrázek č. 1Prodáno
za 3,5 měsíce
Vaše vysoké nasazení, neutuchající zájem o záležitost a v..
Vaše vysoké nasazení, neutuchající zájem o záležitost a v neposlední řadě i špičková erudice a know-how. - obrázek č. 1Prodáno
za 15 dnů
Dobrý den. Dovolte mi abych vyjádřil poděkování za brzký..
Dobrý den. Dovolte mi abych vyjádřil poděkování za brzký prodej  rodinného domu - obrázek č. 1Prodáno
za 21 dnů
Hlavní stránka » Ing. Martina Polášková

Ing. Martina Polášková

2: Proč já a proč COLOSEUM

Naprosto jednoduchá odpověď. Pro mne je Coloseum nemovitosti s.r.o. obchodní značka, kterou si společnost zasloužila poctivými obchody a ne planými sliby. Naše realitní společnost se naprosto vymyká zprofanovanému světu realit. Už jen tím, že jsme součástí Hospodářské komory, která na nás dohlíží a nedovolí žádné nekalé praktiky, o kterých se mluví či píše ve sdělovacích prostředcích. Hodně lidí mluví o makléřích a lidech pohybující se v realitách s despektem, ale já kolem sebe vidím spoustu schopných profesionálů, za kterými stojí kus práce.

Coloseum nemovitosti je díky svému obrovskému množství poptávajícíh klientů, nejširší inzerci - 76 realitních serverů, právní bezpečnosti zárukou bezpečného obchodu a tím i dobré pověsti, na které nám opravdu záleží.

Pro mne osobně je čest pracovat pro tento realitní gigant jižní Moravy.

2: Systém mojí práce

Mým mottem je být přirozená, milá a snažím se vcítit do pocitů klienta. Snažím se jim vždy pravdivě zhodnotit situaci, ve které se nacházejí a poté jim doporučit makléře, který s nimi obchod zrealizuje. Máme spoustu klientů, kteří se na nás obracejí opakovaně, doporučují nás ostatním a to je pro nás přece ta nejlepší vizitka.

1: Úvodní informace

Dobrý den, jmenuji se Martina Polášková a v blanenské pobočce společnosti Coloseum nemovitosti s.r. o. zastávám funkci managerky.

Po dlouhá léta jsem pracovala v oboru letectví, ale osud, náhoda či jen prostě stěhování mne zaválo do prostředí realit.

Spolu s profesionálním týmem makléřů pomáhám klientům zorientovat se ve složitém trhu realit. Není vůbec jednoduché pro člověka, který se rozhodne koupit či prodat nemovitost, tuto transakci zrealizovat. Uvědomuji si, že lidé tento obchod absolvují jen jednou či párkrát za život a já se snažím být jim tímto průvodcem. Denně se setkávám s různými lidskými osudy, ať již veselými, kdy se rodiny rozrůstají, ale v poslední době spíše s těmi smutnějšími - exekuce, rozvody, úmrtí ... vždy se snažím citlivě a profesionálůně klientům poradit a pomoci, vysvětlit jim, co vše je čeká.

Pravidelně se účastním vzdělávacích školení a seminářů tak, abych byla vždy 100% připravena informovat o novinkách a změnách týkajících se realitního trhu, ale i financování a právního bezpečí.

Pokud i Vy potřebujete pomoci s prodejem či nákupem nemovitosti, zavolejte nebo pošlete e-mail. Není pro mne větší zadostiučení a radost, když u nás na pobočce podepisujeme kupní smlouvy a všichni účastníci odcházejí spokojeni a děkují za pomoc. Tento okamžik stojí za to úsilí, které denně vynakládám, tento pocit mne nabíjí a činí velmi spokojenou a naplněnou ve své profesi.

TOPlist