Ing. Martina Polášková

1: Úvodní informace

Dobrý den, jmenuji se Martina Polášková a v blanenské pobočce společnosti Coloseum nemovitosti s.r. o. zastávám funkci managerky.

Po dlouhá léta jsem pracovala v oboru letectví, ale osud, náhoda či jen prostě stěhování mne zaválo do prostředí realit.

Spolu s profesionálním týmem makléřů pomáhám klientům zorientovat se ve složitém trhu realit. Není vůbec jednoduché pro člověka, který se rozhodne koupit či prodat nemovitost, tuto transakci zrealizovat. Uvědomuji si, že lidé tento obchod absolvují jen jednou či párkrát za život a já se snažím být jim tímto průvodcem. Denně se setkávám s různými lidskými osudy, ať již veselými, kdy se rodiny rozrůstají, ale v poslední době spíše s těmi smutnějšími - exekuce, rozvody, úmrtí ... vždy se snažím citlivě a profesionálůně klientům poradit a pomoci, vysvětlit jim, co vše je čeká.

Pravidelně se účastním vzdělávacích školení a seminářů tak, abych byla vždy 100% připravena informovat o novinkách a změnách týkajících se realitního trhu, ale i financování a právního bezpečí.

Pokud i Vy potřebujete pomoci s prodejem či nákupem nemovitosti, zavolejte nebo pošlete e-mail. Není pro mne větší zadostiučení a radost, když u nás na pobočce podepisujeme kupní smlouvy a všichni účastníci odcházejí spokojeni a děkují za pomoc. Tento okamžik stojí za to úsilí, které denně vynakládám, tento pocit mne nabíjí a činí velmi spokojenou a naplněnou ve své profesi.

2: Systém mojí práce

Mým mottem je být přirozená, milá a snažím se vcítit do pocitů klienta. Snažím se jim vždy pravdivě zhodnotit situaci, ve které se nacházejí a poté jim doporučit makléře, který s nimi obchod zrealizuje. Máme spoustu klientů, kteří se na nás obracejí opakovaně, doporučují nás ostatním a to je pro nás přece ta nejlepší vizitka.

2: Proč já a proč COLOSEUM

Naprosto jednoduchá odpověď. Pro mne je Coloseum nemovitosti s.r.o. obchodní značka, kterou si společnost zasloužila poctivými obchody a ne planými sliby. Naše realitní společnost se naprosto vymyká zprofanovanému světu realit. Už jen tím, že jsme součástí Hospodářské komory, která na nás dohlíží a nedovolí žádné nekalé praktiky, o kterých se mluví či píše ve sdělovacích prostředcích. Hodně lidí mluví o makléřích a lidech pohybující se v realitách s despektem, ale já kolem sebe vidím spoustu schopných profesionálů, za kterými stojí kus práce.

Coloseum nemovitosti je díky svému obrovskému množství poptávajícíh klientů, nejširší inzerci - 76 realitních serverů, právní bezpečnosti zárukou bezpečného obchodu a tím i dobré pověsti, na které nám opravdu záleží.

Pro mne osobně je čest pracovat pro tento realitní gigant jižní Moravy.

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman