Hlavní stránka » Lucie Graciasová

Lucie Graciasová

3: Výběr zrealizovaných zakázek

RD 2+1, Rozsíčka

úspěšně prodáno za 2 dny

Stavební pozemek Svitávka 800m2

úspěšně prodáno za 2 dny

Stavební pozemek Svitávka 700m2

úspěšně prodáno v den náboru

Chalupa 3+1, Drnovice

úspěšně prodáno za 9 dní

2: Proč já a proč COLOSEUM

Když jsem se rozhodovala, se kterou realitní kanceláři bych chtěla spolupracovat, vsadila jsem na recenze lidí, kteří přes COLOSEUM prodávali nebo kupovali nemovitost. A i právě díky recenzím, následnému prostudování webu COLOSEA, kde jsem se dozvěděla, že je tato kancelář členem Hospodářské komory, všechny své makléře pravidelně školí a účastní se spousty společenských i charitativních akcí, jsem se správně rozhodla a po projití pohovoru začala s COLOSEEM spolupracovat. Díky vstupnímu a i dalším školením, kde se dozvídám nové a nové věci, se ze mě stal profesionál, který Vám pomůže prodat RYCHLE, VÝHODNĚ a BEZPEČNĚ i Vaši nemovitost.

2: Systém mojí práce

Z mých klientů se stávají mí přátelé, takže spolu rádi telefonujeme, povídáme si a to nejen o průběhu obchodu, ale i o radostech a starostech běžného života. Ráda poslouchám různé životní příběhy a snažím se pomoci alespoň v oblasti nemovitostí. Nejlepší odměnou je pro mě spokojený klient.

1: Úvodní informace

Už od mala jsem chtěla pracovat se zvířaty. Viděla jsem se jako ošetřovatelka tygrů v zoologické zahradě, když jsem byla starší, chtěla jsem být veterinářkou. Na svém snu jsem začala pracovat a vystudovala veterinární prevenci.
Zlom nastal ve chvíli, kdy jsme s přítelem kupovali dům a já měla možnost vzdáleně se seznámit s prací realitního makléře. Tato profese mě zaujala natolik, že jsem začala aktivně vyhledávat nabídky na místo realitního makléře.
Zvířata tak nadále zůstala mým koníčkem a mimo svých dvou psů se věnuji jezdectví a péči o koně.

TOPlist