Lucie Graciasová

1: Úvodní informace

Už od mala jsem chtěla pracovat se zvířaty. Viděla jsem se jako ošetřovatelka tygrů v zoologické zahradě, když jsem byla starší, chtěla jsem být veterinářkou. Na svém snu jsem začala pracovat a vystudovala veterinární prevenci.
Zlom nastal ve chvíli, kdy jsme s přítelem kupovali dům a já měla možnost vzdáleně se seznámit s prací realitního makléře. Tato profese mě zaujala natolik, že jsem začala aktivně vyhledávat nabídky na místo realitního makléře.
Zvířata tak nadále zůstala mým koníčkem a mimo svých dvou psů se věnuji jezdectví a péči o koně.

2: Systém mojí práce

Z mých klientů se stávají mí přátelé, takže spolu rádi telefonujeme, povídáme si a to nejen o průběhu obchodu, ale i o radostech a starostech běžného života. Ráda poslouchám různé životní příběhy a snažím se pomoci alespoň v oblasti nemovitostí. Nejlepší odměnou je pro mě spokojený klient.

2: Proč já a proč COLOSEUM

Když jsem se rozhodovala, se kterou realitní kanceláři bych chtěla spolupracovat, vsadila jsem na recenze lidí, kteří přes COLOSEUM prodávali nebo kupovali nemovitost. A i právě díky recenzím, následnému prostudování webu COLOSEA, kde jsem se dozvěděla, že je tato kancelář členem Hospodářské komory, všechny své makléře pravidelně školí a účastní se spousty společenských i charitativních akcí, jsem se správně rozhodla a po projití pohovoru začala s COLOSEEM spolupracovat. Díky vstupnímu a i dalším školením, kde se dozvídám nové a nové věci, se ze mě stal profesionál, který Vám pomůže prodat RYCHLE, VÝHODNĚ a BEZPEČNĚ i Vaši nemovitost.

3: Výběr zrealizovaných zakázek

RD 2+1, Rozsíčka

úspěšně prodáno za 2 dny

Stavební pozemek Svitávka 800m2

úspěšně prodáno za 2 dny

Stavební pozemek Svitávka 700m2

úspěšně prodáno v den náboru

Chalupa 3+1, Drnovice

úspěšně prodáno za 9 dní

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman